Pete Doherty

Pete Doherty Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Takhle paří expřítel Kate Moss? Odpudivý pohled na Peta Dohertyho a jeho špinavé trenky

Těžko uvěřit, že s tímto mužem před lety tvořila pár jedna z dlouhodobě nejúspěšnějších modelek světa Kate Moss (47). Anglický muzikant a frontman skupiny Babyshambles Pete Doherty (33) je ale po světě mnohem víc, než svou hudbou, známý drogovými eskapádami, do kterých kdysi měl zatáhnout právě i Moss. Pohled na jeho alkoholový dýchánek po koncertu rozhodně není vábný, což je zřejmé i z fotografií pořízených po jednom z jeho vystoupení v italském Arezzu.

Doherty pařil ještě ve společnosti několika dalších mužů včetně zhruba desetiletého chlapce. Jak je vidět, rozhodně zde nechyběl alkohol. S tím to možná zpěvák trochu přehnal, jelikož se ve své bujaré náladě stačil celý zapatlat - raději ani nedomýšlet čím. Skvrny převážně na jeho trenýrkách vypadaly skutečně odporně.

S Kate Moss Doherty strávil dva a půl roku a dokonce se i zasnoubili. Svatbu plánovali na léto 2007, jenže se ještě předtím stačili rozejít. Modelka si kvůli rockerovi málem zničila kariéru. Poté, co otiskl bulvární plátek Daily Mirror snímky, kde Moss šňupe kokain, s ní několik značek vypovědělo smlouvu. Byly mezi nimi kontrakty s H&M, Chanelem nebo Burberry. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků