Tamara Ecclestone v Miami.

Tamara Ecclestone v Miami. Profimedia.cz

Mrkejte na to: Miliardářská dcera Tamara Ecclestone nosí stále úspornější bikinky

Společně strávený čas na dovolené se snoubencem Jayem Rutlandem se sice Tamaře Ecclestone nachýlil ke konci, ale domů si oba odvážejí zrelaxovanou mysl i tělo a v neposlední řadě také krásně opálenou pokožku. Aby dceři bosse Formule 1 Bernieho Ecclestona slunce zbarvilo do hněda co největší plochu jejího těla, postupně si oblékala stále titěrnější plavky.

Zamilovaná dvojice si užívala jeden druhého na plážích v Miami, kde je zpravidla nejvyšší koncentrace celebrit na světě. A zatímco v minulých dnech vystřídala Tamara bikiny barevné, pruhované i s potiskem hadí kůže, na poslední den si vybrala úsporný model s červenými a černými nápisy.

„Poslední den na Miami se hodně opalujeme a možná si později dáme ještě výlet do Miami Ink,“ pochlubila se osmadvacetiletá Tamara na Twitteru, že má v plánu vyrazit do věhlasného tetovacího salónu.

S pohledným finančním bankéřem přitom Tamara začala randit teprve před měsícem. Rutland evidentně neztrácel čas a půvabnou krásku už požádal o ruku. Po zkušenostech s jejím expřítelem Omarem Khyamim, na nějž po několika letech vztahu praskla nevěra, možná Tamara konečně našla toho pravého. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků