Pojďte se podívat do ráje pro značkové oblečení, plavky a to pravé luxusní spodní prádlo!

Pojďte se s námi naučit nakupovat značkové oblečení, plavky nebo spodní prádlo, a to pouze z aktuálních módních kolekcí. Žádný outlet, avšak levně, a také s trochou fantazie! Kromě známých top značek v naší bezkonkurenční nabídce, jakými jsou Dolce&Gabbana, EMPORIO ARMANI, John Galliano, ROBERTO LUCCA, Just Cavalli, EA7 Emporio Armani, máme mnoho dalších…
Pojďte se podívat do ráje pro značkové oblečení, plavky a to pravé luxusní spodní prádlo!

Pojďte se podívat do ráje pro značkové oblečení, plavky a to pravé luxusní spodní prádlo!

Pojďte se s námi naučit nakupovat značkové oblečení, plavky nebo spodní prádlo, a to pouze z aktuálních módních kolekcí. Žádný outlet, avšak levně, a také s trochou fantazie! Kromě známých top značek v naší bezkonkurenční nabídce, jakými jsou Dolce&Gabbana, EMPORIO ARMANI, John Galliano, ROBERTO LUCCA, Just Cavalli, EA7 Emporio Armani a dalších, bychom vám rádi představili i módní značky u nás méně známé, přestože v zahraničí vysoce oblíbené. Jedná se o značky Levi´s, DESUE, Gigo. Díky našemu malému „značkovému módnímu kurzu“ objevíte nové módní kousky pánského i dámského oblečení, trendy plavky 2013 a to pravé luxusní spodní prádlo! V nabídce módního domu DESSUE naleznete pouze aktuální kolekce 2013 těch nej světových značek. Na DESSUE nehledejte žádný OUTLET, najdete zde pouze ty nejaktuálnější trendy, a hlavně tu nejvyšší kvalitu! Pozor, právě teď startují nové horké kolekce jaro/léto 2013, a tak buďte jedineční!

Koupit
nyní na www.DESSUE.cz
Značkové oblečení, plavky a spodní prádlo?

Značkové oblečení, plavky a spodní prádlo?

To dnes již zdaleka není zárukou kvality a modernosti. Butiky, e-shopy a obchody s oblečením a spodním prádlem nám často předkládají levné pseudoznačky nízké kvality, které zdaleka nejsou tím, co bychom po značkovém zboží měli požadovat. Stejné je to u plavek, oblečení, ale i u spodního prádla. Možná zaprotestujete, že za drahé značkové oblečení nebo spodní prádlo utrácet nechcete. Vždyť ani není vidět! Nad tím se však lze jen pousmát, a to hned ze dvou důvodů. Tím prvním je, že prádlo vidět je! Nikdy nevíte, kde se budete muset nebo chtít svléknout. A spodní prádlo o vás napoví víc než to, jaké máte džíny nebo triko. Druhý důvod, proč se pousmát, je ten, že utkvělá představa, že značková kvalita musí být drahá, není pravdivá. Stačí se naučit nakupovat na správném místě a nenakupovat zbrkle v předražených buticích, obchodních centrech a ani v rádoby slevových e-shopech a slevomatech, kde nemusí jít o zrovna nejaktuálnější kolekce. Originalita je totiž také důležitá.

Koupit
nyní na www.DESSUE.cz
Za své peníze si zasloužíme ty nejnovější módní kolekce!

Za své peníze si zasloužíme ty nejnovější módní kolekce!

Hledejte exkluzivní distributory a zastoupení značek, kteří vám umí nabídnout zaručeně pravé značkové zboží z aktuálních kolekcí za standardní ceny, do kterých se nepromítl pronájem drahých prostor v obchodních centrech ani dlouhý distribuční řetězec. DESSUE European Fashion House je přesně tím autorizovaným obchodem, zastupujícím 8 top značek světa pro region střední a východní Evropy.

Koupit
nyní na www.DESSUE.cz
Internetový módní dům DESSUE?

Internetový módní dům DESSUE?

Hledáte něco neotřelého, ve značkové kvalitě, něco pro opravdové módní znalce? Pak určitě zkuste tyto kolekce: luxusní spodní prádlo, plavky 2013 a trendy oblečení. Vše od prestižních italských, francouzských a amerických značek, které se k nám v posledních měsících poprvé dostávají díky společnosti DESIGNER-EUS! Ta provozuje internetový módní dům DESSUE a je oficiálním výhradním prodejcem a dovozcem právě značek EA7 Emporio Armani, John Galliano, EMPORIO ARMANI, Just Cavalli, ROBERTO LUCCA, Levi´s, DESUE, Gigo – Miami, DKNY pro region střední Evropy (Slovensko, Česká republika, Rakousko, Německo, Rumunsko, Polsko a Maďarsko). Budeme se těšit na vaši návštěvu.

Koupit
nyní na www.DESSUE.cz
A to nejdůležitější na konec!

A to nejdůležitější na konec!

Vše zboží je skladem s doručením do 48 hodin od objednání! Garance výměny nebo vrácení zboží! Díky celoevropskému působení a více než 100 000 spokojených zákazníků v 16 zemích Evropy jsme schopni vám vždy nabídnout bezkonkurenčně nejširší nabídku aktuálních limitovaných kolekcí top značek světa za skvělé ceny. A to vše na jednom místě a nakupování z pohodlí domova.

Koupit
nyní na www.DESSUE.cz

Časová osa článků