Začít hubnout do plavek? Víme, kdy je nejlepší jít na věc!

Nemůžete se dočkat léta, sluníčka a dlouhých volných dnů? Těšíte se na dovolenou u moře? Pokud ale nechcete kromě nových plavek ukazovat okolí i svá nadbytečná kila, pusťte se do diety, která vám pomůže se špíčků zbavit.
Pryč s tuky a rychle

Pryč s tuky a rychle

Chcete-li účinně zhubnout, ale svou novou váhu si i udržet, bez úpravy jídelníčku a pravidelného pohybu to jednoduše nepůjde. Existuje ale šikovný pomocník, který vám umožní hubnout rychle, příjemně a naprosto přirozeně. Oním pomocníkem je proteinová dieta KetoDiet.

Více informací
nyní na KetoDiet
Proč právě proteinová dieta?

Proč právě proteinová dieta?

Proteinová dieta KetoDiet je typem diety, který umožní tělu zbavit se své nadváhy velmi efektivně. Dochází k tomu přirozeným navozením změny metabolismu snížením přísunu cukrů a tuků a zároveň zvýšením příjmu bílkovin. KetoDiet tak nastartuje tělo k rychlému spalování uložených tuků a navíc vás naučí jíst pravidelně. Zcela přirozeně a bez chemie. Uvidíte, že štíhlejší křivky na sebe nenechají dlouho čekat.

Více informací
nyní na KetoDiet.cz
3 kroky ke štíhlé linii

3 kroky ke štíhlé linii

Jen 3 jednoduché kroky dietního programu KetoDiet vás dělí od nádherného těla. V prvním kroku, který trvá obvykle 2-4 týdny, dochází k rychlé redukci tuků. Ve druhém své tělo stabilizujete, dodržujete pravidelnost v jídle i pití a pozvolna přecházíte k běžné racionální stravě. A ve třetím kroku si svou dosaženou váhu dlouhodobě zachováváte. Jo-jo efektu můžete dát navždy sbohem!

Více informací
nyní na KetoDiet.cz
V čem je KetoDiet jiná?

V čem je KetoDiet jiná?

KetoDiet je českým příkladem proteinové diety, která nabízí bílkovinná jídla obohacená o nezbytné vitamíny, minerály i o prospěšné Omega 3,6 mastné kyseliny. Součástí celého dietního plánu je také konzumace vybrané zeleniny a především výživové poradenství online, které je zcela zdarma.

Koupit
nyní na KetoDiet.cz
Sladké, nebo slané?

Sladké, nebo slané?

KetoDiet nabízí nejen proteinové nápoje v nejrůznějších sladkých příchutích, ale také velmi chutné proteinové omelety, které plně nahrazují běžná jídla. Velmi oblíbené jsou KetoDiet proteinové tyčinky s čokoládovou příchutí, které můžete mlsat i v dietním režimu. Obsahují snížené množství cukru a tuků a jsou tak perfektní odměnou na konci dne, po cvičení, nebo jednoduše tehdy, když si je budete chtít dát!

Koupit
nyní na KetoDiet.cz

Časová osa článků