Tajné zbraně pro krásu

8. října 2012 10:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Společenská sezóna se blíží. Pro bezchybný vzhled věnujte svému obličeji a tělu náležitou péči. Vyzkoušejte salónní ošetření kosmetikou Pevonia Botanica. Na přípravky této značky nedají dopustit americké herečky jako Denise Richardson, Kyra Sedgwick nebo Demi Moore. V Čechách na tuto přírodní kosmetiku sází Dana Morávková. A protože Pevonia pamatuje i na specifické potřeby pánské pleti, nelze se divit, že si tuto značku ve Spojených státech oblíbili takoví herci jako Matthew McConaughey, Hugh Jackman nebo Keanu Reeves.
Omlazující zábal

Omlazující zábal

Nezapomínejme na péči o tělo. Vyzkoušet můžete třeba vynikající tělový zábal z jogurtu a tropického ovoce, který působí proti předčasnému stárnutí, opravuje pokožku poškozenou slunečním zářením, vyhlazuje vrásky, hydratuje, omlazuje a vyživuje. Ošetření se skládá z peelingu z tropického ovoce a mořské soli, který odstraní z pokožky nečistoty a odumřelé buňky a perfektně ji vyhladí. Dalším krokem ošetření je jogurtový zábal, který obsahuje kromě jogurtu polypeptidy mořského kolagenu a elastenu, vitamin A, kyselinu hyaluronovou, výtažky z ananasu a papáji a granátového jablka. Na závěr je do pokožky vmasírován anti-aging balzám s tropickým ovocem a retinolem, po kterém je pokožka vypnutá a plná energie a vůně.

Více informací
nyní na pevonia.cz
Zpevňující ošetření

Zpevňující ošetření

Při péči o tělo nesmíme vynechat pokožku krku a dekoltu. Právě zde je totiž kůže tenčí, citlivější, sušší a náchylnější na projevy stárnutí. Pokožka na krku a v dekoltu bývá drážděna kontaktem s oblečením nebo je naopak vystavena slunečním paprskům a působení nečistot. S postupujícím věkem v pleti ubývá podpůrných látek zpevňujících pleť, pokožka se stává povolenou a ztrácí své kontury. Tato pozoruhodná korekční terapie, kterou můžete vyzkoušet v salónu Pevonia Botanica, zahrnuje vysoce účinný rostlinný extrakt ze stromu Kigelia africana k obnově elasticity pokožky na krku a hrudi ve spojení s minerální maskou. Po aplikaci vypadá pleť pevnější a více vypnutá, což vám umožní sebevědomě odhalit svůj krk a dekolt.

Více informací
nyní na pevonia.cz
Kaviárová péče

Kaviárová péče

Proces stárnutí, agresivní externí faktory, volné radikály, stres, to vše pomalu ničí mladistvost pleti. Je na čase znovu získat a obnovit zářivou vitalitu a zkusit maximální obranu proti stárnutí. Bohaté anti-agingové ošetření Myoxy Caviar ohromí vaši pleť extraktem z čistého kaviáru, perel a revoluční směsí rostlinných extraktů. Pleť je následně viditelně omlazená, pružnější, okysličená a vrásky jsou zjemněny.

Více informací
nyní na pevonia.cz
Pro muže

Pro muže

Salónní péče určená mužům již dávno není ničím výjimečným. Nejen hollywoodští herci mohou vyzkoušet jedinečné Skin-Fit kaviárové ošetření pro muže nebo aplikaci Plantomer masky, která nabízí unikátní kombinaci aktivních ingrediencí z mořských zdrojů. Tato jemná maska s chladivým účinkem přináší efektivní ošetření, které zklidňuje, léčí a posiluje. Hloubkově hydratuje, zanechává pokožku vypnutou, osvěženou, ozdravenou a mimořádně prozářenou. Maska má hojivé, léčivé a chladící účinky. Redukuje zčervenání, zužuje cévy. Ošetření i maska jsou vhodné pro všechny typy pleti, zvláště pro citlivou pleť s problémy krevního oběhu.

Více informací
nyní na pevonia.cz