Vica a její nádherné tělo

Vica a její nádherné tělo Foto: Radka&Rene pro kalendář STOCK 2013

Dokonalost sama: Nádherná diva Vica Kerekes v českém Pirelli předvedla božské tělo

Jak už Super.cz informoval, novou tváří kalendáře, kterému se přezdívá český Pirelli, bude horkokrevná Slovenka s maďarskými kořeny Vica Kerekes, která je známá mj. z filmu Nestyda. Doufali jsme, že stud odhodí také při focení snímků do kalendáře. A dočkali jsme se! I když první várka snímků je z těch decentnějších.

Kalendář STOCK s Vicou nefotil český fotograf, jak to bylo doposud běžnou praxí. Organizátor Pavel Trčka se tentokrát rozhodl pro světově uznávanou fotografickou dvojici Radka & Rene Leitneric.

"Vytvořili jsme velmi čistý styl fotografií, soustředěný pouze na osobnost Vicy, doplněný krásným světlem a jednoduchou lokací Normandie. Vznikly jak klasické černobílé, tak barevné fotografie. To abychom nikoho neošidili o ohnivé vlasy herečky a její sněhobílou pokožku. Díky profesionálnímu týmu z Paříže Vicu ale uvidíme i jako brunetku nebo blondýnu," svěřil Super.cz Trčka.

"Věříme, že tento fotografický set bude nadčasový, potěší oko nejen pánského publika a každý si najde své tajné fantazie," dodal Trčka a slíbil, že další fotografie s výrazným sexuálním podtextem představí vzápětí. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků