Víme, s jakým dárkem zaručeně uděláte radost

5. října 2012 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Víno jako dárek je sázka na jistotu. Trefou do černého je zvlášť v případech, kdy potřebujete obdarovat svoje obchodní partnery. Stačí víno dobře vybrat a dárek decentně doplnit o logo. Skvělá je i možnost odečíst si tichá vína do 500 Kč z daňového základu a nechat si vrátit DPH. Nejzajímavější vína mizí před Vánoci nejdříve, s objednávkou proto neváhejte!
Nechte si poradit od odborníků

Nechte si poradit od odborníků

Neurážejte obchodní partnery špatným vínem. Tým společnosti FiremníVíno.cz má za sebou roky zkušeností a jeho odborníci vám nabídnou jen vína, která by sami rádi darovali. Specializují se na špičková moravská vína a najdete u nich i úžasnou nabídku dárkových obalů na víno.

Více informací
nyní na FiremníVíno.cz
Krásný obal je nezbytností

Krásný obal je nezbytností

Pryč je doba, kdy jste mohli víno zabalit do nevzhledné papírové odnosky s motivem vinného listu. Vyberte si obaly, které mají šmrnc, jsou moderní a mají nápad. Dřevěné, látkové, plastové či papírové? Na FiremníVíno.cz najdete ten největší výběr obalů na víno.

Koupit
nyní na FiremníVíno.cz
Náš tip na originální doplněk

Náš tip na originální doplněk

Kvůli daním je nutné, aby byla lahev doplněna logem. Řada firem sází na etiketu ve firemních barvách, podle průzkumů to však není ideální. Celých 30 % oslovených dokonce odpovědělo, že u takto designovaného vína očekávají spíše podřadnou kvalitu. Možností, jak víno obrandovat, je přitom spousta. Elegantní jsou keramické visačky, které respektují původní etiketu, a vkusně dostanou logo na místo, kde je na očích. Visačky lze vyrobit v různých tvarech, velikostech a ani krátký text není překážkou.

Více informací
nyní na FiremníVíno.cz
Pokaždé něco nového

Pokaždé něco nového

Opravdovou specialitou mezi obaly na víno jsou ručně vyráběné jutové a lněné pytlíky. Lze na ně nažehlit jednobarevné logo vaší společnosti.

Objednat
nyní na FiremníVíno.cz
Vína musí vyprávět příběh

Vína musí vyprávět příběh

Víno musí být dobré. A ještě lepší je, když má za sebou navíc i silný příběh. Taková jsou třeba vína z vinařství Ampelos, nejstarší šlechtitelské stanice v České republice (založena byla v roce 1895!). Vína z vinařství Ampelos můžete nyní v rámci akčních sad objednat za speciální ceny. Balíčky zahrnují kromě vína také elegantní obal. V balíčcích neleznete například vlastní vyšlechtěnou odrůdu Veritas, zlatými medailemi ověnčená vína Hibernal a Kerner a také speciální cuveé Symposion vyrobené ze 100 odrůd révy

Objednat
nyní na FiremníVíno.cz
Originální doplňky jsou nezbytností

Originální doplňky jsou nezbytností

K výbornému vínu nestačí jen otvírák a sklenička. Příprava a vychutnání vína je rituál a k němu patří i adekvátní nástroje: špičková vývrtka, chladicí nádoba nebo dekantační karafa.

Koupit
nyní na MALL.CZ