Klušák ve vášnivém objetí s mužem.

Klušák ve vášnivém objetí s mužem. Foto: Martin Smetana

Sexuální loudil z Hotelu Paradise přistižen s mužem. Ten tvrdí: Líbá jako bůh!

Policista Martin Klušák, kterého si diváci mohou pamatovat nejen coby expřítele vnadné Julie Zugarové, ale také coby sexuálního loudila z Hotelu Paradise či jako soutěžícího z loňského ročníku Muže roku, se v centru Prahy oddával vášnivým polibkům s mužem. V rikše se dva pánové oblizovali jako páreček na začátku vztahu. Vyvstává otázka, zda je Martin skutečně na holky. Podívejte se na fotky ve fotogalerii!

O Martinově sexuální orientaci se spekulovalo už před časem, kdy se polonahý producíroval na pražském festivalu hrdosti gayů. Tehdy odmítal, že by účastí na průvodu přiznal náklonnost k pánům. Snímky ze Staroměstského náměstí už jsou ale o dost odvážnější. Přesto si však Klušák dál trvá na svém. „Na holky jsem nezanevřel, naopak!“ dušuje se.

Zúčastnil se totiž natáčení nového videoklipu zpěvačky Marie Pojkarové (66) k písni Hej, kočí. Zpěvačka v něm – v převleku za muže – vozí v rikše různé páry, mimo jiné i dva gaye. A v rámci scénáře bylo Martinovi předepsáno, aby se muchloval s Mariiným kamarádem, zpívajícím spisovatelem Richardem Sachrem.

„Jde už o třetí klip Pojkarové, v němž hraju. Prosadil jsem si, že místo fádní postavy ženicha budu mít přítele. Martin kupodivu souhlasil, za což jsem rád, líbá totiž jako bůh,“ prozradil Super.cz Sacher. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků