Daniel Craig a jeho nová hračka.

Daniel Craig a jeho nová hračka. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Jako pravý Bond: Daniel Craig si koupil tenhle luxusní automobil

Známý britský herec Daniel Craig (45), který se proslavil zejména jako představitel agenta 007 Jamese Bonda, sice tvrdil, že se svým alter egem nemá vůbec nic společného a jeho život je naprosto odlišný od života filmového hrdiny, vypadá to ale, že nás všechny klamal. Přeci jen se našlo něco, co herce a agenta spojuje - je to láska k drahým vozům.

Craigovi nedávno k příležitosti jeho narozenin dovezli až před dům luxusní automobil značky Aston Martin. Není jisté, zda si herec udělal radost sám, nebo zda mu dar zakoupila jeho manželka a herečka Rachel Weisz, ale potěšení mu červený krasavec jistě přinesl.

Daniel Craig nedávno uvedl, že podepsal smlouvu na další bondovky jen proto, že je to dobrý byznys. S rolí agenta 007 prý chtěl seknout hned při natáčení prvního filmu Casino Royale.

„Snažil jsem se z tohoto projektu dostat od první chvíle, co jsem se do něj zapletl. Ale nenechali mě jít a já jsem teď souhlasil, že natočím další dva filmy, ale uvidíme, jak se bude dařit tomuto, protože byznys je byznys, a když se to p****, tak získám kontrakt na něco, čím si někdo jiný s radostí vytře zadek,“ řekl Daniel. 

Sabina Tesařová , Super.cz


Časová osa článků