Z krasavce Trojovského je už ženáč.

Z krasavce Trojovského je už ženáč. Foto: Archiv Filip Trojovský

Exkluzivně: Samec Trojovský už je v chomoutu! Mrkněte na fotky ze svatby

12. března 2013 13:54

Obdivovatelky a obdivovatelé Filipa Trojovského (30) teď zamáčknou slzu. Někdejší hvězda reality show Big Brother si v sobotu vzala za manželku svou přítelkyni Petru. Super.cz jako první exkluzivně přináší fotky ze svatby.

„Bylo to velmi vydařené, milé, něžné, plné emocí a pro nás oba to byl nejkrásnější den našeho života," svěřil se nám se svými pocity čerstvý ženáč Trojovský.

Jelikož dvojice pochází z Moravy a obě rodiny zde žijí, tak se jednalo o pravou moravskou veselku se vším všudy. Obřad se uskutečnil v kostele, zúčastnila se ho početná devadesátičlenná skupina svatebčanů, ctily se obyčeje a zvyky a k obědu se podávalo tradiční menu složené ze šunkové rolky, knedlíčkové polévky a svíčkové na smetaně. Oproti tomu všemu následující raut byl už netradiční, neboť se servírovalo japonské sushi.

O romantické momenty nebyla nouze. Jako svatební píseň zahráli novomanželům jejich oblíbenou skladbu Your Song od Ellie Goulding. Na svatební cestu se novomanželé chystají do Říma. Dítě by si přáli za dva roky. 

Jiří Čeladník , Super.cz