Adriana Lima a Alessandra Ambrosio jsou ztělesněním dokonalosti.

Adriana Lima a Alessandra Ambrosio jsou ztělesněním dokonalosti. Profimedia.cz

Nejrajcovnější kámošky? Rozhodně stálice u Victoria's Secret Adriana Lima s Alessandrou Ambrosio

Brazilky Adriana Lima (40) a Alessandra Ambrosio (31) jsou v současnosti modelky, které se mohou pochlubit nejdelším ‚angažmá‘ u Victoria's Secret. Jejich andílky jsou už hezkou řádku let, a tak se jistě za tu dobu stihly dostatečně poznat a spřátelit. Ve čtvrtek spolu fotily v Los Angeles plážovou módu a že si báječně rozumí, bylo znát na první pohled. Obě krásky jsou navíc dvojnásobnými maminkami, přičemž obě své druhé dítě porodily loni.

Ačkoli v posledních letech u Victoria's Secret bodují převážně Američanky (andílky se od roku 2010 staly hned čtyři – Chanel Iman, Erin Heatherton, Lily Aldridge a Lindsay Ellingson), Brazilky se uměly prosadit, a především se v sedle udržet.

Kromě Gisele Bündchen (41), která si ale odchodem od VS rozhodně nepohoršila, když se stala několik let po sobě nejlépe placenou modelkou světa, se zbylé u této známé značky spodního prádla stále drží. Adriana Lima dokonce už od roku 2000, Alessandra se přidala o čtyři roky později. Za zmínku jistě stojí i jejich neméně půvabná krajanka Izabel Goulart (28). 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků