Kanye West se vášnivě líbal s neznámou blondýnkou.

Kanye West se vášnivě líbal s neznámou blondýnkou. Profimedia.cz

Rapper Kanye West: Divoká líbačka s neznámou blondýnkou

Amerického rappera, producenta a showmana Kanye Westa (42) načapali novináři, jak se v hotelu v Cannes vášnivě líbá s neznámou kráskou.

Rapper byl zachycen na balkónu hotelu Carlton oblečený do černého saka a džín, jak ovíjí paže kolem záhadné blondýnky. Neustále se k ní nakláněl a požadoval po ní vášnivé polibky. Ty kráska s radostí opětovala.

Po tom, co se Kanye rozešel se svou přítelkyní Amber Rose, hladá novou paní "Westovou“. "Mým životním cílem je mít úžasnou ženu a mít rodinu. Ale myslím si, že musím projít odlišnými životními situacemi, abych doopravdy dospěl. Nezkouším se ponořit do ničeho, pokud si opravdu nemyslím, že si můžu tu osobu vzít. Podívám se na tu osobu a řeknu: Tak takhle chci, aby vypadala moje dcera. Rád se ponořím do vztahu a budu jím posedlý, ale chci, aby ten vztah a rodina byla dobrá. K tomu potřebuji najít tu správnou osobu, se kterou bych se do toho vrhl," řekl West.

Americký rapper má prý ambice stát se nejlepším popovým umělcem všech dob a jeho idolem je Michael Jackson. S novou deskou My Beautiful Dark Twisted Fantasy se mu to skoro podařilo. Na revoluční nahrávce se zrodila nová popová ikona. 

Sabina Tesařová , Super.cz


Časová osa článků