Karel Frýd si vezme za ženu přítelkyni Alenu.

Karel Frýd si vezme za ženu přítelkyni Alenu. Foto: archiv super.cz

Plyšák Frýd se bude ženit. Bere si tuhle rozkošnou blondýnku. A pozor. Je to policistka

8. března 2013 14:00

Finalista reality show Big Brother "plyšák" Karel Frýd se bude ženit. Ještě letos pojme za manželku svoji krásnou přítelkyni Alenu, která se živí jako policistka. Svatba se bude konat letos v září.

„Alenka je žena mého srdce. Říká se do roka a do dne. Zásnuby již máme za sebou a po prázdninách bychom chtěli uspořádat svatbu. Nebude to nic okázalého, ale klasickou svatbu také nečekejte. Někdy máme s Alenkou docela potrhlé nápady a na naší svatbě je rozhodně hodláme realizovat,“ prozradil Karel Frýd.

Před svatbou čeká zamilovaný pár vytoužená cesta do Ameriky. „Už mě pomalu přepadává cestovní horečka. Letenky máme zamluvené a já každý den studuju mapu, kam všude se ještě musíme podívat. Už s tím začínám být pomalu otravný,“ popisuje bývalý finalista reality show Big Brother, který se v současné době živí jako fitness trenér. A jak sám říká, je rád, že má pravidelný pohyb. Jeho přítelkyně je totiž výborná kuchařka a každý den mu připraví nějakou specialitu. „Vždycky se hrozně těším, jaké jídlo na mě doma čeká. Například filety vánočního smaženého kapra byly vykrojené do tvaru zvířátek," upřesňuje.

Kromě dovolené v Americe a svatby má Karel Frýd do budoucna také další plány. Chtěl by si splnit velký sen a otevřít vlastní fitness centrum. Nebrání se ani úplně nové životní roli, a tou je role otce. „O dětech jsme se s Alenkou už několikrát bavili. Někdo si možná myslí, že je na to brzy, když to ale přijde, my rozhodně proti nebudeme,“ uzavřel Frýd. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků