Obálka nejnovějšího čísla týdeníku National Enquirer.

Obálka nejnovějšího čísla týdeníku National Enquirer. Profimedia.cz

Suri Cruise má podle amerického magazínu dvojnici. Její rodiče děsí riziko únosu

Americký bulvární plátek National Enquirer přišel s další šokující zprávou. Na jeho titulní straně jsou fotografie zneklidněných tváří Katie Holmes (42) a Toma Cruise (59), kteří se prý děsí možného únosu jejich šestileté dcery Suri. Ta má mít údajně ozbrojené bodyguardy a jezdí prý i v autě s neprůstřelnými skly. Magazín dokonce spekuluje i nad tím, že má Suri dvojnici.

Informace měl přinést utajený agent FBI, který je s celou záležitostí dobře obeznámen. Padají zde dokonce i takové sumy jako 12 miliónů dolarů (přes 235 miliónů korun), které rodiče už prý za ochranu své holčičky utratili. Stalo se tak prý poté, co se Suri nedávno málem ztratila v newyorském obchodním centru své mamince. Kdy a kde se to konkrétně stalo, to však nelze sdělit.

„Katie už myslela na nejhorší, že Suri někdo unesl. Nejspíš se ale jen na chvíli ztratila v davu lidí. Srdce Katie se málem rozskočilo. Když se to dozvěděl Tom, byl velmi naštvaný,“ sdělil zdroj.

Vše tedy nasvědčuje tomu, že se Suri zamotala mezi hlouček lidí a na chvíli zmizela své matce z dohledu. Její rodiče si možná uvědomili hrozící riziko a řešili, jak podobným nepříjemnostem předejít. Ostatní je už možná spíš trochu sci-fi... 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků