Obálka nejnovějšího čísla týdeníku National Enquirer.

Obálka nejnovějšího čísla týdeníku National Enquirer. Profimedia.cz

Suri Cruise má podle amerického magazínu dvojnici. Její rodiče děsí riziko únosu

7. března 2013 17:56

Americký bulvární plátek National Enquirer přišel s další šokující zprávou. Na jeho titulní straně jsou fotografie zneklidněných tváří Katie Holmes (39) a Toma Cruise (56), kteří se prý děsí možného únosu jejich šestileté dcery Suri. Ta má mít údajně ozbrojené bodyguardy a jezdí prý i v autě s neprůstřelnými skly. Magazín dokonce spekuluje i nad tím, že má Suri dvojnici.

Informace měl přinést utajený agent FBI, který je s celou záležitostí dobře obeznámen. Padají zde dokonce i takové sumy jako 12 miliónů dolarů (přes 235 miliónů korun), které rodiče už prý za ochranu své holčičky utratili. Stalo se tak prý poté, co se Suri nedávno málem ztratila v newyorském obchodním centru své mamince. Kdy a kde se to konkrétně stalo, to však nelze sdělit.

„Katie už myslela na nejhorší, že Suri někdo unesl. Nejspíš se ale jen na chvíli ztratila v davu lidí. Srdce Katie se málem rozskočilo. Když se to dozvěděl Tom, byl velmi naštvaný,“ sdělil zdroj.

Vše tedy nasvědčuje tomu, že se Suri zamotala mezi hlouček lidí a na chvíli zmizela své matce z dohledu. Její rodiče si možná uvědomili hrozící riziko a řešili, jak podobným nepříjemnostem předejít. Ostatní je už možná spíš trochu sci-fi... 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků