Jan Antonín Duchoslav se synem a neteří.

Jan Antonín Duchoslav se synem a neteří. Foto: archiv Království železnic

To je ale podoba: Viky Cabadaj ukázal svého neskutečně rozkošného tříletého syna

Legendární Viky Cabadaj, herec Jan Antonín Duchoslav, poprvé ukázal svého tříletého syna Toníka. A je neskutečně roztomilý. A hlavně celý táta. Tady by testy otcovství opravdu nebyly třeba.

Zřejmě poslední slunný víkend v tomto roce vyrazil Duchoslav se svým synem Toníkem a šestiletou neteří Andulkou do Království železnic. „Nejsme zde poprvé. Chodíme do království pravidelně. Mé děti mají k vláčkům velmi vřelý vztah. Máme doma dokonce dřevěnou stavebnici s velkým kolejištěm, takže tady určitě nejsme naposledy,“ svěřil se Duchoslav.

S dcerou Christel se na vláčky přišla podíat také Markéta Hrubešová. „Mám doma holčičku, takže by se dalo předpokládat, že se o vláčky zajímat nebude. Opak je ale pravdou. Jsem ráda, že tento komplex není jenom pro chlapečky. Baví nás příběhy a jak je to tady interaktivní,“ svěřila se Hrubešová. A i když do Království železnic na pražském Smíchově nepřijela se svou dcerkou vlakem, prý se mu nevyhýbá. „Vláčkem jezdíme rádi. Znamená to pro nás vždycky výlet,“ dodala herečka. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků