Mick Jagger

Mick Jagger Profimedia.cz

Pete Townshend: Mick Jagger má velkou výbavu

30. září 2012 20:35

O penisu Micka Jaggera toho bylo řečeno a napsáno už dost. Jenže Pete Townshend ten dojem nemá a chce světu vyřídit, že všechny zprávy o titěrném mužství zpěváka skupiny Rolling Stones jsou lživé. Slavný svůdník je prý totiž vybaven velmi dobře. Sám Pete použil při popisu zpěvákova pyje slovní spojení „statné p**o“.

Townshend ze skupiny The Who chtěl jednou Micka svést a k nepříčetné žárlivosti ho prý dohnal manažer Kit Lambert, když mu oznámil, že Jaggera v posteli už měl.

„Trochu jsem žárlil. Mick je jediný muž, kterého jsem chtěl opravdu o**t. Nosil velmi volné pyžamové trenýrky bez spodního prádla, když si lehl na záda, nemohl jsem si nevšimnout jeho vyrýsovaného statného penisu ležícího vedle vnitřní strany jeho nohy. Od té doby jsem od naší skupiny chtěl, aby si naaranžovala výbavu tak, aby vypadala co největší, zvláště na koncertech a na fotkách,“ píše Townshend ve svých memoárech Who I Am.

O titěrném mužství Micka Jaggera psal poprvé jeho kolega Keith Richards, když ve své autobiografii Life citoval exmilenku Anitu Pallenberg. Ta měla Micka svést a prohlásit o něm, že s jeho titěrným mužstvím si neužila.

„Mick má velmi dobrou výbavu. To bych měla vědět, byla jsem s ním třiadvacet let. Keith na něj jen žárlí,“ zastala se Jaggera jeho bývalá manželka Jerry Hall. 

Famous