Agáta předvedla, že nemá podprsenku.

Agáta předvedla, že nemá podprsenku. Michaela Feuereislová

To musela být noc: Agáta se předvedla bez podprsenky a pak skočila do auta k Prachařovi

28. září 2012 13:55

Poté, co Agáta Hanychová (33) strávila část dne u karlovarského soudu, kde probíhalo jednání ohledně jejího expřítele Mirka Dopity, se modelka ještě před vášnivou nocí s novým milencem Jakubem Prachařem (34), stihla ještě zastavit na párty. Při odhalování nového loga skateboardové firmy, se odhalila i ona.

Opálená Agáta se předvedla v tričku, které neskrývalo, že nemá podprsenku a na dovolené se opalovala nahoře bez. Ukázala i hnědé bříško a vystrčila dokonalý zadeček, který celý předvede v novém kalendáři.

V klubu, kde párty probíhala, se zdržela jen na nezbytně nutnou dobu. Bylo na ni vidět, že jí není úplně příjemné, když se musela setkat s modelkou Julií Zugarovou, která byla také pozvána jako kmotra loga.

Jinak ale zářila štěstím. "Jsem opravdu zamilovaná," prohlásila modelka. Užívá si novou lásku s Jakubem Prachařem, i když prý musela přestát žertíky ze strany Vojtěcha Dyka (32), který si při vystoupení, na němž byla, dělal legraci z nového Prachařova vztahu.

Hned po křtu už Agáta spěchala co nejrychleji ven z klubu. Tam ji sice přivezla limuzína, na cestu domů, ale měla přichystaného jiného řidiče. Přítel Jakub Prachař na ni totiž před klubem trpělivě čekal v autě. Na akci se s ní ale objevit evidentně nechtěl. "Myslím, že toho humbuku kolem mě už bylo dost. Nejraději bych se aspoň na dva měsíce stáhla trochu do ústraní," svěřila na závěr Agáta. 

Saša Šeflová , Super.cz