Josef Rychtář s Ivetou Bartošovou.

Josef Rychtář s Ivetou Bartošovou. Foto: Prima/VIP zprávy

Josef Rychtář o údajném napadení Ivety Bartošové: Povím vám, jak to bylo!

Ani kamenem by prý ženu neuhodil! To tvrdí Josef Rychtář (63), přítel Ivety Bartošové (✝48), kterou měl podle některých zpráv včera drsně napadnout. Jak Super.cz informoval jako první, k útoku prý mělo dojít v říčanské nemocnici. A i když vyšetřování incidentu mezi Rychtářem a jeho slavnou láskou potvrdila policie, Rychtář se, jako obvykle při podobných zprávách, brání, že je nevinný. „Je to nesmysl, v nemocnici jsem s Ivetou ani nebyl,“ tvrdí.

„Některé výmysly mi připadají zábavné, ale to o napadení Ivety mi škodí a striktně odmítám, že by to byla pravda,“ řekl nám Rychtář, který demonstrativně při telefonátu mluvil i na Ivetu, aby dal najevo, že se nerozešli. „Kdybych Ivetku napadl, a já to neudělal, tak s ní asi těžko budu dál. Nevím, kdo si to vymýšlí, ale obtěžuje mě to,“ tvrdí s tím, že s Ivetou v nemocnici ani nebyl.

„Byl jsem v Říčanech a dělal papíry, Iveta byla v Uhříněvsi,“ vysvětloval, co dvojice dělala v době, kdy měl údajně svou milou zbít. To věděl naprosto přesně i bez toho, že by od nás získal informaci o čase, kdy k incidentu mělo dojít.

„Podobně na nás už posílal policii pan Macura. Ta samozřejmě zjistila, že Ivetě neubližuji. Znovu opakuji: K ničemu nedošlo, jsme naprosto v pořádku,“ uvedl závěrem. Uvidíme, zda jeho tvrzení potvrdí i policejní vyšetřování. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků