Iveta Bartošová s přítelem Josefem Rychtářem.

Iveta Bartošová s přítelem Josefem Rychtářem. Foto: TV Pětka

Víme první: Iveta Bartošová skončila v nemocnici. Před svědky ji prý zmlátil její vlastní přítel

O tom, o čem lidé dosud jen spekulovali, totiž že Iveta Bartošová (✝48) se stala terčem násilí pro svého přítele Josefa Rychtáře (63), se podle některých indicií stalo skutkem. Jak se Super.cz podařilo zjistit z dobře informovaných zdrojů, Iveta měla být včera údajně napadena svým milým přímo v říčanské nemocnici. „Incident vyšetřujeme,“ potvrdil policejní mluvčí Zdeněk Chalupa.

„Policie prošetřuje incident, ke kterému mělo dojít mezi mužem a ženou. Bližší informace nemůžeme poskytnout,“ řekl našemu serveru muž zákona. Zdroje tvrdí, že k fyzickému útoku mělo dojít v neděli přímo před svědky a lze jen spekulovat, zda za tím nestálo Rychtářovo naštvání se na partnerku, která prý nemá k práškům a alkoholu vůbec daleko.

„Strašně se pohádali, bylo to hodně drsné, i ten útok. Rychtář se od Ivety okamžitě odstěhoval,“ dozvěděli jsme se od kamarádky zpěvačky. Jenže po pár hodinách prý přišlo odpuštění a dvojice už zase vesele toká. Právě proto asi Iveta dělá, jako by ji nikdo nezmlátil. „Co je to zase za nesmysl?“ napsala nám pouze. Když jsme jí odpověděli a přidali podrobnosti, které jsme získali, žádná reakce již nedorazila.

O tom, že Josef Rychtář svou přítelkyni bije, se spekulovalo již loni na jaře, když skončila v nemocnici s pořádným monoklem. Tehdy ovšem Bartošová přísahala, že tomu tak není a že upadla tu na lampičku, tu na noční stolek. Rychtář je policií vyšetřován také kvůli podezření z napadení své bývalé manželky Dariny

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků