Svatba proběhne už za pár dní.

Svatba proběhne už za pár dní. Foto: Archiv Filip Trojovský

A je to venku: Hvězda reality show prozradila detaily přísně utajované svatby

4. března 2013 17:51

Před nedávnem jsme vás informovali, že se Filip Trojovský (30) chystá do chomoutu. Doposud byla veselka krasavce z reality show Big Brother zahalena rouškou tajemství. Nám se pro vás podařilo zjistit veškeré podrobnosti nejen vztahu samotného, ale známe i detaily svatby.

Filip a Petra se poprvé setkali již před pěti lety na jedné olomoucké diskotéce. Teprve před třemi lety mezi nimi ale přeskočila jiskra, když se Trojovský vrátil na tu stejnou diskotéku, kde Petra fungovala jako produkční. Rok udržovali milenci vztah na dálku, ale v posledním roce žijí ve společném bytě v Praze.

„Bereme se proto, aby se náš vztah posunul někam výš a dál,“ vysvětluje Trojovský.

Filip a Petra si řeknou své ano už na konci března na olomoucké radnici. Hostina za účasti osmdesáti příbuzných proběhne v japonsko-thajské restauraci Taboo v Olomouci.

Stejně jako Emil Nádeníček z Básníků, který měl život rozvržený na pětiletky a přesně věděl, kdy po svatbě přijde dovolená v Jugoslávii a plození potomků, tak i Trojovský má vše dobře naplánované. Po svatbě prý proběhne svatební cesta do Říma a po dvou letech by mělo přijít první dítě.

Fotky ze svatby a podrobné detaily vám Super.cz hned po veselce přinese. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků