Cristovao natáčel pro Biska nový klip.

Cristovao natáčel pro Biska nový klip. Foto: Archiv David Bisek

Finalista Hlasu David Bisek natočil svůj první klip. Všechno měl pod palcem kakaový krasavec Ben Cristovao

Finalista Hlasu ČeskoSlovenska David Bisek (24) se dočkal svého debutového videoklipu. Zpěvák, který na sebe v pěvecké show upozornil díky své oholené hlavě, dodal obrazovou podobu svému singlu s názvem Chtěl bych.

Bisek se v klipu zhostil úlohy nájemného vraha, který sekne se svým kontroverzním zaměstnáním kvůli lásce. Videoklip se natáčel po dobu dvou dní na několika lokacích. Hned první scéna se začala točit již v šest hodin ráno a dalo by se říct, že šlo o nejvyhrocenější moment celého natáčení.

„Prožil jsem si svůj Faktor strachu, protože se točilo osm metrů nad hladinou řeky," svěřil se nám Bisek, který trpí obrovským strachem z výšek.

Přestože začátek byl pro zpěváka a potažmo všechny zúčastněné tvrdým oříškem, vše nakonec fungovalo jako na drátkách. Zásluhu na hladkém průběhu nesl Ben Cristovao (33), který se ujal režie klipu. „Natáčení probíhalo bez komplikací a já jsem si to všechno moc užil, až na zmíněnou Vltavu,“ říká zpěvák. „Jsem rád, že se mě Ben ujal a stará se o mou kariéru,“ dodal Bisek závěrem. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků