Tuhle dietu celebrity milují. Řekneme vám, jak funguje!

1. října 2012 12:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Je účinná, bezpečná a dá se díky ní zhubnout až 8kg za první měsíc. Taková je proteinová dieta KetoDiet, která vám pomůže poprat se s nadbytečnými kily a nepěknými špíčky dřív, než se budete muset poohlédnout po větším oblečení. Proteinová dieta KetoDiet vaše tělo nastartuje k rychlému spalování tuků, naprosto přirozeně a bez chemie. Ladné křivky tak na sebe nenechají dlouho čekat.
3 kroky ke štíhlé linii

3 kroky ke štíhlé linii

Jen 3 jednoduché kroky dietního programu KetoDiet vás dělí od nádherného těla. V prvním kroku, který trvá obvykle 2-4 týdny, dochází k rychlé redukci tuků. Ve druhém své tělo stabilizujete, dodržujete pravidelnost v jídle i pití a pozvolna přecházíte k běžné racionální stravě. A ve třetím kroku si svou dosaženou váhu dlouhodobě zachováváte. Jo-jo efektu můžete dát navždy sbohem!

Více informací
nyní na KetoDiet.cz
KetoDiet ELEMENT

KetoDiet ELEMENT

Proteinová dieta KetoDiet ELEMENT je unikátním produktem v boji s nadváhou a zároveň reperezentuje základní řadu celého dietního programu KetoDiet. Proteinový mix v balení ELEMENT plnohodnotně nahrazuje běžná jídla, obsahuje všechny potřebné vitamíny, minerály a obsahuje i tělu prospěšné Omega 3,6 mastné kyseliny.

Více informací
nyní na KetoDiet.cz
KetoDiet BASIC

KetoDiet BASIC

KetoDiet BASIC obsahuje proteinový dietní mix exkluzivně balený po samostatných porcích. Jednotlivé sáčky se svou dietou si tak můžete vzít pohodlně s sebou do práce, na služební cestu, výlet, nebo i na dovolenou. Stejně jako KetoDiet ELEMENT si i KetoDiet BASIC vychutnáte v několika atraktivních příchutích, jako je např. banán, vanilka, jahoda, černý rybíz a další.

Více informací
nyní na KetoDiet.cz
Vyzrajte na celulitidu

Vyzrajte na celulitidu

Zadeček, boky, stehna – to jsou ony problémové partie, které potrápí nejvíc. A právě v těchto místech dochází ke vzniku celulitidy (nebo-li pomerančové kůže), na kterou jsou všechny pohybové aktivity i všemožné diety krátké. KetoDiet ale prokázala, že v léčbě celulitidy výrazně působí.

Více informací
nyní na KetoDiet.cz