Zadarovi skokani to pěkně roztočili. Užívají si v lázních!

Co dělají Zadar a jeho tým skokanů po sezóně? Samozřejmě si náležitě užívají! Vyrazili společně do lázní, kde si dopřávají skutečně luxusní péči! Dobře informovaný zdroj přímo z T-Mobile nám potvrdil, že ošetřovatelky pro závodníky udělají doslova všechno, co jim na očích vidí. Nezapomněl dodat, že takovou péči teď mají zaručenu úplně všichni zákazníci T-Mobile.
Tajemství: Je to skoro zadara!

Tajemství: Je to skoro zadara!

Všichni tři herci mají veškerou péči údajně skoro zadara. Denně si tak několikrát dopřávají baňkovací masáže, termální prameny, a dokonce i služby sličné masérky Elišky (o tu se ale musejí střídat). „Všechno je tu zadara… teda skoro. Chtěl jsem to zavolat kamarádům a trochu se pochlubit… A dokonce i volání s Twistem je pořád skoro zadara! Je to tu prostě boží!“ popsal zážitky z lázní Vojta Kotek a vrátil se ke svému telefonu, který teď skoro nedá z ruky.

Více
nyní na www.t-mobile.cz/nasimtonej. Užívejte si jako Vojta s Lukášem!
Takovou rychlost jen tak někde nezažijete!

Takovou rychlost jen tak někde nezažijete!

Navíc všechny služby mohou skokani využívat plnou rychlostí. To potěšilo hlavně příznivce rychlých aut, Zadara Volaniče, který se ve svém Žigulu proháněl po hotelovém areálu jako šílenec – někdy až na dvojku a 40 km/h! Až po vysvětlení, že nejvyšší rychlost se týká především mobilního internetu, který má Zadar ve svém mobilu, se nechal přemluvit k zastavení. Od té doby neopustil hotelovou lobby, kde už čtyři dny sedí se svým telefonem na klíně a brouzdá po internetu.

Více
nyní na www.t-mobile.cz/nasimtonej. Rozjeďte to jako Zadar!
Zákazníci T-Mobile mají vždycky lepší ceny telefonů!

Zákazníci T-Mobile mají vždycky lepší ceny telefonů!

Podle posledních zpráv od důvěryhodného zdroje přímo z lázní dávají herci luxusní péči náležitě na obdiv. „Každý den přijdou na recepci, jakoby nenápadně položí na stůl nějaký super telefon a že prý nás jdou jen pozdravit. A každý den je ten telefon jiný a lepší!“ popisuje situaci jeden z lázeňských recepčních. Podle vyjádření operátora se nejedná o žádné nadstandardní výhody. Skvělé ceny nejnovějších telefonů má pro všechny své zákazníky.

Více
nyní na www.t-mobile.cz/nasimtonej. Vyvoněné telefony za super cenu!
T-Mobile: Zadara vyměníme!

T-Mobile: Zadara vyměníme!

Lázeňskou idylu týmu narušila snad jedině zpráva, že T-Mobile chce vyměnit Zadara. Naštěstí se ale ukázalo, že nejde o výměnu úspěšného kouče, ani jeho dvou nejlepších svěřenců. Ve skutečnosti šlo o zničené, ztracené a ukradené SIMky, které operátor všem zákazníkům vždy vymění úplně zadara. „Už som sa bal, že vam možu byt taky ukradeny!“ nechal se slyšet dojatý Zadar, když zjistil, že jeho pozice u týmu skokanů není ohrožená.

Více
nyní na www.t-mobile.cz/nasimtonej. Vyměňte si taky SIMku Zadara!

Časová osa článků