Kateřina Šlégrová manželovi novou svatbu zatím nepovolí. Proč? Super.cz

Šlégrová se vyjádřila k rozvodu: Proč Lucii Králové bráním ve svatbě s mým mužem?

Kateřina Šlégrová byla sice nedávno rozvedena se svým manželem Jiřím Šlégrem (50), jeho nové přítelkyni Lucii Králové (39) ale dál šlape po štěstí. Čím? Proti rozvodu se odvolala a bude se bránit soudní cestou. Mnozí to vidí jako její zbytečný truc, aby vytrestala nevěrného manžela a zabránila mu v brzké svatbě s „pětkovou“ Lucií. Jaká je pravda podle jeho ženy? Podívejte se na video!

„Já jim to vyloženě přeju. Ať si ji vezme a mají spolu hromadu dětí. Jen to nechávám na právničce, ať to dotáhne tak, jak to má být,“ tvrdí Kateřina, která se k soudu nedostavila kvůli nemoci. Podle Šlégra chyběla na více stáních.

„Jirka nepřišel na dvě stání ohledně výživného na dceru, a to mu taky nikdo nevyčítá. Zkrátka chceme, aby kromě důvodů k rozvodu, které uvedl Jiří, soud slyšel i ty mé. Vždyť jsem to byla já, kdo ho dva roky přesvědčoval, ať se rozvedeme, tak mu nemám důvod bránit ve štěstí,“ dušuje se Šlégrová, která ale odmítá, že by poslanci Šlégrovi s Královou přišla na svatbu.

„To asi ne. To už bude jeho život. Byla bych ale ráda, kdybychom byli přátelé a vycházeli jsme spolu kvůli dceři. Rozhodně vůči jeho nové přítelkyni Lucii Králové zapšklá nejsem,“ dodala Kateřina Šlégrová. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků