Agáta Hanychová má zvláštní zálibu. Víme, která to je! Super.cz

Hanychová a Prachař mají velmi pikantní zálibu. Agáta nám prozradila, která to je!

Modelka Agáta Hanychová (36) během svého sexuálního života poznala už mnoho partnerů, sportovců nejrůznějšího druhu. Zažila například hokejistu Hudlera, hráče amerického fotbalu Dopitu a o některých dalších dodnes nikdo, kromě ní, neví. Přesto má ale ke sportovcům určitého druhu poměrně odpor. Ve videu prozradila i to, na co s Jakubem rádi zírají v televizi. A my se nestačili divit!

Pokud je někdo z jejích ctitelů golfistou, může rázem zapomenout na to, že by někdy dostal šanci dostat se k ní blíž. Zaprvé chodí s Jakubem Prachařem (38), zadruhé hráče golfu skoro nenávidí.

„Nemám ráda kluky s tou hůlkou. Přijde mi to jako snobský sport. A u sportu se má člověk zpotit. Mě to nudí a nudí mě i ti lidé, co to hrají,“ řekla Super.cz naplno Agáta. Ta přišla v oblečení potištěném lebkami. Sama ale prý nezažívá nic negativního, má spíš medové období. A musela vůbec někdy na někoho v šoubyznysu vztáhnout ruku? „Jsem občas nepříjemná a zlá, to ano, že bych ale někoho úplně zbila, to ne, dušuje se Hanychová.

Ta byla hlavním hostem otvíračky netradiční, medem vonící a esoterickou atmosférou nabité kavárny v pražské ulici V Kolkovně majitelky Ilony Motlíkové, pro kterou akci uspořádala kamarádka Renata Abtová. Tady by se mohla Agáta s golfisty snadno seznámit, těch nejlepších u nás sem chodí celá řada.

Při párty také proběhla vernisáž obrazů bývalého slavného boxera Rosti Osičky. Jeden z jeho obrazů se vydražil za 30 tisíc korun a výtěžek poputuje na nákup rehabilitačního lehátka pro pětiletou Nikolku Hořejší, jež trpí těžkou formou dětské obrny a kterou k obdarování vytipovala Lucie Váchová-Křížková s nadací Dobrý skutek, jíž je patronkou. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků