Jaroslava Hanušová hodně zestárla.

Jaroslava Hanušová hodně zestárla. Foto: Archiv FTV Prima

Jaruš z Možná přijde i kouzelník vypadá hodně sešle: Ničí ji chudoba, nebo alkohol?

Ta se ale změnila! Z herečky Jaroslavy Hanušové (63) alias populární Jaruš z estrády Možná přijde i kouzelník, ve které excelovala po boku Jiřího Lábuse, se stala chudá a sešlá důchodkyně.

Hanušová byla pozvána do primáckého pořadu VIP Prostřeno, kde pro hvězdné hosty Petra Jandu (79), Lucii Zedníčkovou (53) a Martina Severu připravila hodně skromné menu. Až na úvodní škvarky a rum na hosty čekala samá zelenina: květáková polévka, zapečené brambory s pórkem a zakysanou smetanou a salát ze strouhané mrkve.

„Být důchodkyně znamená být chudá, hladová a nic nedělat,“ shrnuje neradostnou realitu ze svého pohledu někdejší hvězda televizní zábavy.

„Tohle menu jsem zvolila, protože je levné,“ dodala smutně herečka, která se s nejstarším kamarádem Jiřím Lábusem seznámila na dramatickém kroužku.

Na celkové sešlosti kdysi populární herečky se jistě podepsal i její osobní život. Poté, co ji kdysi opustil manžel Jaroslav Hanuš, začala hodně pít, což se negativně projevilo i na jejím zdraví. Nyní už si prý jen příležitostně dopřeje panáčka svého oblíbeného rumu. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků