Simona Krainová byla hlavní tváří zvláštní show.

Simona Krainová byla hlavní tváří zvláštní show. Michaela Feuereislová

Šílený podvod v Praze s Krainovou v hlavní roli: Světový módní dům se bouří a hrozí žalobou!

Měla to být jedna z největších módních událostí letošního roku. Agentura Czechoslovak Models lákala na galashow světového módního domu Valentino, jejímž hlavním hostem byla hvězda agentury, topmodelka Simona Krainová (48). Ta se sice neobjevila na módním mole, ale zasedla v luxusních šatech Valentino mezi hosty přehlídky a byla hlavním lákadlem.

Nyní má ale agentura vážný problém. Světový módní dům Valentino se bouří, a zvažuje dokonce žalobu. Proč? Ukázalo se, že na přehlídce byly jen šaty z outletu.

"Centrála značky Valentino a firma Prospekta Moda, která značku Valentino zastupuje pro ČR, se oficiálně distancují od módní přehlídky, kterou organizovala agentura Czechoslovak Models pod názvem The best of Valentino. Centrála značky Valentino se k tomu dnes písemně vyjádřila a zvažuje další právní kroky. Jedná se o zneužití značky a parazitování na jménu společnosti Valentino," řekla manažerka značky Barbora Bergová.

"Na včerejší módní přehlídce byly zřejmě prezentovány staré šaty zakoupené v outletech, ale v žádném případě se nejednalo o oficiální přehlídku a prezentaci značky Valentino," dodala.


Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků