Dvouletá Claudia je dcerou známé české moderátorky.

Dvouletá Claudia je dcerou známé české moderátorky. Foto: Michaela Feuereislová

Poznáte, čí je to dcera? Tohle je nejroztomilejší holčička českého šoubyznysu

Která česká kráska má nejkrásnější dítě šoubyznysu? Na nejhezčí holčičku aspiruje jednoznačně Claudia Tůmová, dvouletá dcera moderátorky Kateřiny Kristelové (41) a hokejisty Martina Tůmy. Roztomilá holčička je na svůj věk pořádně vysoká a i Simona Krainová v ní vidí naději českého modelingu.

"Simča mi říkala, že až bude starší, rozhodně od ní dostane kontrakt a bude z ní holka jejího Maxe," řekla Super.cz s úsměvem Kristelová. "Claudinka je celý táta, ale už začíná mít konečně i něco ze mě. Konečně," směje se.

Mateřství si Kateřina užívá. "Musím říct, že je z Claudinky teď ve dvou letech neuvěřitelný parťák. Hrozně mě baví. Má neuvěřitelný hlášky," říká Kateřina.

"Včera zrovna tvrdila paní učitelce, že pracuje v kanceláři a doma pere a žehlí. Tak čekám, kdy na mě pošlou za týrání dětí sociálku," směje se Kateřina, která se společně s dcerou stala ambasadorkou pití kvalitního čaje. "Jsem ráda, že existuje čaj, který je bez konzervantů a navíc je neuvěřitelně dobrej a chutná nejen mně, ale i Claudince. Obě na něm ujíždíme, obzvlášť na praskajících kuličkách z přírodních ovocných šťáv, které obsahuje," dodala Kristelová. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků