František Soukup se svými rodiči Ondřejem Soukupem a Gábinou Osvaldovou.

František Soukup se svými rodiči Ondřejem Soukupem a Gábinou Osvaldovou. Michaela Feuereislová

František Soukup otevřeně o orgiích svých rodičů

Syn textařky Gabriely Osvaldové a skladatele Ondřeje Soukupa František Soukup se rozpovídal, jaké u nich doma panují poměry. Musel totiž s pravdou ven. Měl k tomu jednoduchý důvod. Už ho totiž přestaly bavit dotěrné dotazy veřejnosti, jak to jeho rodiče a jejich partneři mají se sexem.

Když se před lety Gabina Osvaldová a Ondřej Soukup rozešli, ale nerozvedli, netušili, že jejich budoucí vztahy budou trnem v oku širší veřejnosti. Jejich syn se totiž nechal slyšet, že se ho na sexuální život rodičů neustále někdo ptá. „Je šokující, že mě kolikrát zastaví někdo na ulici a ptá se mě, jestli máme doma orgie. Jestli rodiče v těch čtyřech souloží všichni dohromady. Na to je jen jedna odpověď. Ne, žijí zvlášť, akorát se nerozvedli,“ rozohnil se mladý Soukup v rozhovoru s Těžkým Pokondrem na rádiu Frekvence 1.

A právě tam také popsal, jak vůbec začala jeho kariéra úspěšného hudebníka. Kupodivu to bylo právě kvůli jeho věhlasné lenosti a špatným studijním výsledkům. „Byl jsem velmi špatný student. Měl jsem špatnou docházku a to mě v podstatě přivedlo i k muzice,“ vysvětlil Soukup, který podle svých slov nedodělal ani maturitu.

„Měl jsem za pololetí v maturitním ročníku čtyřistašedesát zameškaných hodin. A otec na mě koukal, jak sedím doma a nikam nechodím. Říkal mi: Ty jsi blbej, z tebe nic nebude. Alespoň skládej, když máš možnost. A takhle začalo mé skládání. A proto se naše kapela jmenuje Nightwork. Skládal jsem ve dne i v noci a přestal jsem chodit do školy,“ dodal Soukup. Ten ale nyní ničeho litovat nemusí. Sice nesklízí úspěchy na akademické úrovni, ve své branži patří ale díky genům ke špičce. 

Karen Mchitarjan , Super.cz


Časová osa článků