Marek Eben může být na svou kolegyni pyšný. Dlouhá šíje, pevný dekolt a úzký pas. Kostková se v páté řadě StarDance pochlubí úchvatnými křivkami.

Marek Eben může být na svou kolegyni pyšný. Dlouhá šíje, pevný dekolt a úzký pas. Kostková se v páté řadě StarDance pochlubí úchvatnými křivkami. Foto: Česká televize / Lenka Hatašová

Kostková nikdy nevypadala lépe. Po šesti letech fungování ve StarDance má tu nejlepší figuru

25. září 2012 5:55

Herečka Tereza Kostková (41) se nemůže dočkat začátku páté řady taneční soutěže StarDance, kterou od listopadu opět moderuje s Markem Ebenem.

Od první série StarDance uplynulo už téměř sedm let, a tak nás zajímalo, jestli se od té doby Tereze změnila postava. Říká se, že nejvíce se poznají změny figury u málo používaných společenských šatů. Toto pravidlo se prý ale u Terezy Kostkové nedá uplatnit. Její váha se v každém ročníku taneční soutěže výrazně měnila vlivem různých okolností. Paradoxní je, že úplně nejlepší figuru má herečka až nyní.

„Jeden ročník ovlivnilo moji postavu těhotenství, další ročník kojení, až poté následoval pozvolný návrat k původní váze, kterou jsem, pravda, trochu překonala," uvedla Kostková. Herečka je štíhlá jako proutek zejména proto, že má svůj pracovní diář zcela naplněný a zároveň se nevyhýbá sportu a pohybu. Kromě cvičení na vibračním přístroji takřka denně běhá.

Více o působení populární české herečky v taneční soutěži se dozvíte v připravovaném videorozhovoru. 

Jiří Čeladník , Super.cz