Revoluce ve stravování: Češi začínají vyhledávat kvalitu!

Kvalitní stravování v práci přes den či při nedostatku času večer doma byl až doteď přetrvávající problém. Znáte to: Při půlhodinové přestávce v práci si ani nestihnete dojít do restaurace a dát si dobré jídlo splňující vaše náročné požadavky na kvalitu. Nyní však přichází nový projekt JídloTEĎ, který zaplnil velkou mezeru na trhu s kvalitním a velmi rychlým rozvozem jídel!
Jídlo do 60 minut na vašem stole!

Jídlo do 60 minut na vašem stole!

JídloTEĎ je internetový server, který ve spolupráci s předními českými restauracemi nabízí úžasnou nabídku jídel s rozvozem ZDARMA! Nyní můžete mít k obědu či večeři pokrmy z těch nejlepších restaurací, které až dodnes vlastní rozvoz neumožňovaly! Nabídka restaurací je široká: T.G.I. Friday's, Potrefená husa, Corte di Angelo, Sakura, The PUB, Masala, Las Adelitas, Pravěk a mnoho dalších! Co je důležité, že na rozdíl od jiných různých webů ceny za jídla na www.jidloted.cz vždy odpovídají originálním cenám v restauraci! Každým dnem přibývají další restaurace oceňující skvělý koncept rozvozu, který je pohodlný pro zákazníky i pro samotné restaurace.

Více
nyní na www.jidloted.cz
Objednávka za pár vteřin

Objednávka za pár vteřin

Objednání jídla nikdy nebylo jednodušší! Na stránkách www.jidloted.cz zadáte svoji adresu, kde se nacházíte, poté vám bude nabídnut seznam restaurací ve vaší lokalitě. Vyberte si jídlo (včetně předkrmů a dezertů) a za cca 60 minut vám zaklepe kurýr na dveře! Platit je možné v hotovosti kurýrovi či předem platební kartou přes internet.

Více
nyní na www.jidloted.cz
Denně nové restaurace ve vaší lokalitě

Denně nové restaurace ve vaší lokalitě

Stravujte se konečně dle svých představ, vaše možnosti se rozšířily! Proč si dávat jídlo z nejbližšího bufetu, když můžete mít jídlo, které vám bude opravdu chutnat, na jídlo se nyní budete těšit o to víc! Nabídka restaurací se rozšiřuje nejen pro Prahu, ale brzy bude spuštěn tento projekt i v dalších městech ČR - všude Češi chtějí jíst kvalitně! S JídloTEĎ už to nebude nikdy problém!

Více
nyní na www.jidloted.cz
Konečně život bez hrnců!

Konečně život bez hrnců!

Pamatujete si scénu z filmu Sex ve městě, kdy Samantha chtěla potěšit přítele vlastnoručně udělaným sushi na svém nahém těle? Skvělý nápad, protože láska prochází žaludkem, vy si však nyní můžete ušetřit pracnou přípravu a objednat si jídlo vysoké kvality bez práce! Věnujte čas jen tomu důležitému, ostatní nechte na JídloTEĎ!

Více
nyní na www.jidloted.cz

Časová osa článků