Potřebujete pomoci se svými neduhy? Poradíme vám

23. září 2012 16:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Nyní už se nemusíte bát svěřit se svými zdravotními problémy! Nenakupujte jen podle televizních reklam a nechte si odborně poradit farmaceuty v lékárnách sítě Alphega. Jejich prioritou je totiž péče o vaše zdraví. Jako zákazník jistě oceníte laskavý přístup, odbornou péči a příjemné prostředí.
Lékárny pro každého

Lékárny pro každého

Alphega, to jsou lékárny, kde si každého zákazníka váží – dnes je najdete již na 140 místech v ČR. S klidným svědomím lze říci, že Alphega lékárny si dennodenně získávají řadu spokojených zákazníků, kteří se rádi vracejí. Důkazem citlivého a odborného přístupu je i to, že se v lékárnách Alphega zákazníci neostýchají řešit ani své intimní problémy a nakupovat přípravky ze skupiny prostředků na podporu erekce. Zde jsou dlouhodobě nejoblíbenější výrobky Erectan®.

Více informací
nyní na alphega-lekarna.cz
Kompletní řada pro podporu erekce

Kompletní řada pro podporu erekce

Jediná kompletní řada pro podporu erekce v ČR zahrnuje tobolky Erectan® 400 mg - extra silný doplněk stravy určený pro rychlé zkvalitnění erekce s nástupem účinku do 60 minut, Erectan® ManLONG - bylinný doplněk stravy určený k dlouhodobému zkvalitnění erekce a celkového sexuálního života s nástupem účinku do tří týdnů a trváním ještě dlouho po skončení užívání a konečně Erectan® Exclusive intim gel - revoluce na trhu přípravků pro dokonalou stimulaci a podporu erekce s prokrvujícím a vzrušujícím účinkem balený do luxusního flakonku.

Ověřit dostupnost
nyní na alphega-lekarna.cz
Alphega lékárna

Alphega lékárna

Produkty si můžete objednat diskrétně a z pohodlí domova přes e-Rezervaci na webových stránkách alphega-lekarna.cz. Produkt si v lékárně vyzvednete v neprůhledném „diskrétním“ sáčku.

Ověřit dostupnost
nyní na alphega-lekarna.cz

Časová osa článků