Simona Krainová: Propadla kouzlu vibrací

Jaro se kvapem blíží a je nejvyšší čas přemýšlet, jak toto období co nejlépe využít pro zformování postavy, se kterou se v létě blýsknete na pláži. I celebrity vědí, že krásná postava není zadarmo. Někdo se trápí ve fitcentru, jiný zkouší „zázračné diety“. Modelka Simona Krainová si už několik měsíců pochvaluje kouzlo vibračních strojů.
Simona Krainová: Propadla kouzlu vibrací

Simona Krainová: Propadla kouzlu vibrací

Pečuje o dva malé syny, manžela a jde z jedné pracovní příležitosti do druhé. Simona Krainová (40) je prototypem ženy, která se nezastaví. Přitom se ale už pár měsíců po porodu může chlubit skvělou postavou. „Objevila jsem skvělý způsob, který mi umožní spalovat kalorie a zpevňovat postavu i během náročného denního programu,“ říká modelka a dvojnásobná matka, která už několik měsíců využívá vibrační stroje Vibrostation.

Koupit
nyní na VIBROSTATION stroj již od 36 990 Kč vč. DPH a dopravy
Krásnou postavu můžete mít za pár korun

Krásnou postavu můžete mít za pár korun

Cvičení na plošinách VIBROSTATION je ideální pro každého, kdo se nechce trápit v posilovně a věnovat shazování kil mnoho času. Při cvičení se nezpotíte, nemusíte se převlékat, váš make-up a účes netrpí. Na plošině stačí pouze stát a plošina cvičí za vás. Pro viditelný efekt přitom stačí docházet pouze na 30minutové lekce, během nichž vám vibrační plošiny rozkmitají téměř všechny svaly v těle a pomohou vám zhubnout a snížit hladinu tuků v těle. Autorizovaná studia najdete v Praze na Pankráci vedle OC Arkády v budově City Empiria, v OC Galerie Harfa a nově v Havelské ulici v centru Prahy. Dále ve městech Olomouc, Prostějov, Uherské Hradiště, Brno a v Pardubicích.

Objednat
nyní na VIBROSTATION cvičení již od 17 Kč za 30 min

Časová osa článků