Karel Gott brání čest své ženy jako rytíř.

Karel Gott brání čest své ženy jako rytíř. Michaela Feuereislová

Vytočený Gott se zastal manželky, kterou Pomeje označil za mafiánku: Padaly drsné urážky!

Do konfliktu mezi moderátory VIP zpráv Jiřím Pomejem (✝54) a Ivanou Gottovou (45) se vložil sám Karel Gott (✝80). Stalo se tak poté, co se moderátor nechal slyšet, že za jeho vyhazovem z dobře sledovaného pořadu může "ženská mafie".

Mistr s moderátorem vedl krátce po sdělení jeho výpovědi chlapský rozhovor po telefonu. O to víc ho rozčílilo, když v médiích následně napadl jeho manželku. „Ještě večer jsem s Jiřím telefonoval a tvrdil mi, že nikdy nic proti Ivaně neměl, a ani neřekl. A pak se ráno dočtu o ženské mafii na Primě," rozčílil se Gott. „Je to srab a slaboch. Má říct rovnou, že s ní má problém, tomu bych rozuměl. Ale takhle se odkryl," řekl národem milovaný zpěvák deníku Blesk.

Také Gottová se ohradila proti výrokům svého dnes už bývalého kolegy a popřela, že by se pod ní také houpala židle. „O odchodu z Primy neuvažuji. To byla myšlenka manžela, který řekl, že po takovém nařčení by se mu stáhlo hrdlo a nezazpíval by ani ’Hoří’. Já si této pracovní příležitosti velmi vážím a nevzdám se jí," má jasno Ivana. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků