Žhavé novinky v oblasti spodního prádla

20. září 2012 9:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Společnost FELINA, specialista na luxusní dámské spodní prádlo, uvádí na trh opět novinky oblíbených značek FELINA, CONTURELLE FELINA a také rozšiřuje nabídku nové značky pro mladé UNUSUAL. Jedná se o stálé série i fashion série. Novou kolekci určuje jako obvykle vysoký nárok na materiály a zpracování. Velikosti košíčků jsou u některých sérií až do košíčku I.
FELINA

FELINA

Nová série 26 „Clarity“ je již na pultech obchodů. „Clarity“ je neodolatelně ženská a nadčasově elegantní. Tato série splňuje přání moderní ženy na perfektní oporu a diskrétní formování těla v kombinaci s moderním vzhledem. V nabídce je podprsenka s kosticí i bez, body, panty a dva druhy kalhotek. Barvy: bílá, černá, fuchsie a bronzová.

Více informací
nyní na Felina.cz
CONTURELLE FELINA

CONTURELLE FELINA

Elegantní fashion série 52 v kombinaci ornamentů, dvoubarevná výšivka dává jednotlivým modelům charakter ženskosti a kvality. Zaručuje komfort nošení až do velikosti košíčků H. Drobné detaily a vhodná výšivka na ramínkách a zvířecí motiv zdobení podtrhuje filigránský dojem z této série. Nyní jsou k dostání nové fashion série 50, 51 a 52.

Více informací
nyní na Felina.cz
NOS série 24

NOS série 24

Nová NOS série 24 “Verité” přesvědčí svým designem. NOS barvy jsou bílá, černá a bronzová a fashion barva Viola. Vysoce kvalitní výšivka na vnější straně dává této sérii neobyčejný elegantní vzhled. Tato série zaručuje nejvyšší komfort až do košíčku H.

Více informací
nyní na Felina.cz
CONTURELLE FELINA Série 40

CONTURELLE FELINA Série 40

Na Vánoce společnost FELINA připravila nádhernou fashion sérii 40. Tato série nabízí výběr balkonové podprsenky s kosticí, podprsenky osvědčeného střihu s kosticí a tři druhy kalhotek v barvě Rost a Campari. Pro zákaznice je podpořeno malým dárkem při zakoupení soupravy.

Více informací
nyní na Felina.cz
Série 22 PERFECT FEELING

Série 22 PERFECT FEELING

Série 22 PERFECT FEELING pod značkou Conturelle je speciálně navržena pro moderní ženy, jež hledají spojení smyslné estetiky a pohodlí. Důraz je kladen na ženskost, styl, harmonii dokonalého řemeslného zpracování a osobní charisma. V nabídce najdete podprsenku minimiser ve velikostech C - G, kalhotky nízké a vysoké, stahovací košilku, panty dlouhé a s nohavičkou, vše v barvě černé a tělové, nyní nově panty a košilka v barvě vanilka. Ne všechny tělesné partie je třeba formovat stejnou silou, proto bylo použito různých materiálů s rozdílnou kompresí. Body pak formuje příslušné tělesné partie do správných tvarů, tak jak je třeba. Ideální pod těsné vrchní oblečení. Nyní rozšíření o sukni a košilku. Ve fashion barvě doplňuje stahovací program série 33. Tato série je zastoupena košilkou a panty ve zvířecím motivu.

Více informací
nyní na Felina.cz
UNUSUAL

UNUSUAL

Nová značka luxusního spodního prádla UNUSUAL úspěšně vstoupila na trh v ČR a SR! Značka UNUSUAL je určena pro mladou sebevědomou ženu, která chce být trendy, sexy, v perfektně padnoucím a pohodlném prádle. Ve velikostech košíčků B – H. Klíčovou novinkou v roce 2012 je série 106, která je velmi žádaná. Je zde možnost vyztužené i nevyztužené podprsenky s kosticí, v nabídce je dále košilka, panty a výběr ze dvou druhů kalhotek. Barvy bílá, černá a nově na jaro/léto 2013 barva 133 silver. Více o kompletních novinkách na stránkách společnosti FELINA ČR/SR: www.felina.cz a www.felina.sk. Všechny modely jsou v nabídce u specializovaných obchodníků se spodním prádlem v ČR i SR.

Více informací
nyní na Felina.cz