Janě Šulcové to moc sekne.

Janě Šulcové to moc sekne. Foto: Lenka Hatašová

Herečka Jana Šulcová si zahrála na modelku: V kozačkách i sukni nad kolena vypadá naprosto úžasně

19. září 2012 9:56

Herečka Jana Šulcová (71) opět všem dokázala, že opravdu nepatří do starého železa. Dokonce se nebála zapózovat na krásných portrétních fotografiích, na kterých vypadá ve slušivých kozačkách i sáčku jako šarmantní dáma, jíž nechybí elegance a přirozený sexappeal.

Snímky vznikaly pod taktovkou fotografky Lenky Hatašové a Jana Šulcová si je velmi pochvaluje. „Lence jsem pózovala asi před dvěma měsíci, je to moje dvorní fotografka a už bych snad ani nechtěla fotky od nikoho jiného,“ řekla Super.cz spokojená herečka.

Diváci si Janu Šulcovou pamatují zejména z oblíbené „komedie století“ S tebou mě baví svět, kde si střihla roli maminky Kateřiny Horákové. Od té doby uplynula řada let, ale Janě Šulcové to pořád moc sekne a dalo by se říct, že s věkem zraje jako víno. Ne vždy ale kolem sebe rozdávala úsměvy.

Herečka, která v mládí nikdy neměla problémy s váhou, přibírala kvůli lékům na štítnou žlázu, po nichž se jí navíc nepříjemně nafukovaly tváře. Poté, co před rokem léky konečně mohla vysadit, buclaté tvářičky zmizely jako mávnutím kouzelného proutku a herečka opět září se svým typickým milým úsměvem. 

Anna Veškrnová , Super.cz