Exkluzivně: Simona Krainová ještě před porodem stíhá radit, jak omládnout a zeštíhlet!

18. září 2012 8:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
“Nedávno jsem předávala paní Ivaně cenu, kterou vyhrála na kliniku YES VISAGE. Byl to voucher na proměnu a po konzultaci se mnou a lékaři kliniky jako první podstoupila kryolipolýzu, liposukci zmražením tukových buněk, se kterou mám i já sama velmi dobrou zkušenost. Zhubla jsem tak 6 cm přes bříško,“ říká Simona Krainová.
Kryolipolýza

Kryolipolýza

Liposukce zmražením tukových buněk.

Více informací
nyní na YES VISAGE
SlimLipo - laserová liposukce

SlimLipo - laserová liposukce

„Následovala laserová liposukce přístrojem SlimLipo v oblasti zevních stehen. Toto je skvělá novinka, která si dokáže hravě poradit s nadbytečnými kily.“

Více informací
nyní na YES VISAGE
YES lifting

YES lifting

Jako poslední postoupila novinku zvanou YES lifting a schválně mě zajímal průběh celé této proměny a samozřejmě i výsledek.“ Simona Krainová je už léta tváří kliniky YES VISAGE a s klienty je čas od času v kontaktu. „Paní Ivana si samotný průběh vychvalovala. Paní doktorka Kavková, která se specializuje na estetickou dermatologii, je profesinál každým coulem a vše nejprve paní Ivaně vysvětlila.“ YES lifting se provádí jen v lokálním znecitlivění, dopomáhá k vypnutí pleti, navrátí kontury obličeje a výsledek je ohromující. „Teď, když jsem viděla paní Ivanu po měsíci, nevěřila jsem vlastním očím. Omládla o několik let a vypadá krásně odpočatě a spokojeně,“ dodává s úsměvem modelka Simona Krainová.

Více informací
nyní na YES VISAGE
Preventivní krevní testy

Preventivní krevní testy

Klinika YES Visage teď také začala provádět preventivní krevní testy. Pokud chcete získat voucher na tento preventivní test, soutěžte!

Soutěžte
nyní na Krasa.as