Kate Middleton a Princ William oblékli méně formální oděv.

Kate Middleton a Princ William oblékli méně formální oděv. Profimedia.cz

Kate a William na Šalamounových ostrovech: Oblékli se do oděvů blízkých místním obyvatelům

18. září 2012 6:00

Britský královský pár je momentálně na cestách po Asii a Tichomoří k výročí diamantové svatby královny Alžběty II. Navštívili už několik destinací jako je Malajsie, Singapur nebo Šalamounovy ostrovy, z nichž pochází fotky, které si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Podívejte se, jak Kate a William odhodili formální oblečení a sáhli po komfortnějším oděvu.

Kate (36) se na Šalamounových ostrovech objevila v batikovaných šatech bez ramínek, které našla ve svém hotelovém pokoji v Honiara jako dárek od místních představitelů vlády. „Vyzkoušela si je, líbily se jí a vzala si je na sebe,“ uvedl královský pobočník.

V souladu s tradicí si Princ William (35) oblékl barevnou košili, která byla také darem od jejich hostitelů. Asi si ale nebyl zcela jistý, zda mu padne, protože se na formáĺní schůzce s generálním guvernérem, Sirem Frankem Kabui, ptal: „Co si o ní myslíte? Vypadá dobře?“

Nutno podotknout, že na Kate i na Williama byl hezký pohled. V oblečení, v němž je moc často nevídáme, jim to moc slušelo. Během své cesty také navštívili místní obyvatele, seznámili se s jejich tradicemi a dokonce se odvážili slaňovat v pralese. 

Sabina Tesařová , Super.cz