Tomáš Klus randí s Tamarou Kubovou z Hlasu.

Tomáš Klus randí s Tamarou Kubovou z Hlasu. Super.cz

Po uši zamilovaný Tomáš Klus si svou lásku do baráku nenastěhuje: Co se děje?

17. září 2012 14:01

Zpěvák Tomáš Klus (32), který je momentálně zamilovaný do začínající zpěvačky Tamary Kubové, si měl podle nedávných informací koupit barák a budovat nové hnízdečko lásky v pražské Chuchli.
Jak se ale později ukázalo, jednalo se o pouhou fámu.

„Před rokem a půl jsem chytl hypotéku na byt, hodně to teď řádí a svět na to kašle. Nicméně neplánuji v brzké době navyšovat schodek svého rozpočtu. Chuchle byla kachna,“ svěřil se Super.cz Tomáš Klus, který bydlí v podkrovním bytě v pražských Nuslích.

Zpěváka teď kromě nové lásky Tamary Kubové zaměstnává blížící se podzimní česko-slovenské turné s názvem Ani si nesedejte.

„Začínáme 4. října a těšíme se,“ dodal Klus, který si společně s kytaristou Jiřím Kučerovským přibral na koncertní šňůru dva hosty - Petra Škodu (cajón) a Honzu Lstibůrka (kontrabas). Zapojit se ovšem mohou i fanoušci. Kapela prostřednictvím Facebooku hledá předskokany.

“Prosíme, pomozte! Nejsme schopni odehrát celý koncert, proto je nám zapotřebí předskokana. Nemusíte hrát dlouho, stačí dvacet minut. Půjčíme vám dva mikrofony a můžeme nazvučit až dvě akustické kytary, obojí v případě, že budete dva. Chcete-li si zahrát, pošlete nám svá dema. Z každého města a okolí, v němž budeme koncertovat, vybereme někoho, kdo se nám líbí,” lákají kluci případné zájemce. A to už je hodně lávavá nabídka pro všechny talentované fanoušky Tomáše Kluse. 

Anna Veškrnová , Super.cz