Novodobí studenti mění trendy!

19. září 2012 10:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Když se Karel M. (19) vydával do Prahy na studia, cestoval hodně nalehko. Karel se spolehl na to, že se v Praze zařídí po svém a vybaví se tam sám přesně tak, jak bude na studia potřebovat. Cesty z domova s nacpaným batohem jsou minulostí, v menzách se vaří dobře, šaty si koupí ve značkovém outletu – a všechno ostatní, co ke studiu potřebuje, si pořídí na Alza.cz!
Základem je pořádný notebook

Základem je pořádný notebook

„Před lety byl mezi studenty zájem jednoznačně nejvíce o stolní počítače, ale dnes už chtějí notebooky,“ komentuje odborník z Alza.cz. „Jsou mnohem úspornější, ale hlavně skladnější, takže si je studenti mohou vozit na víkendy domů.“ Výhody notebooků potvrzuje i Karel M.: „Výkonem jsou na tom notebooky stejně jako desktopy. Jenom je po skončení práce zaklapnete a dáte do tašky, což je velká výhoda. Na kolejích není tolik místa.“

Koupit
nyní na Alza.cz
Čtečky uloží tisíce skript

Čtečky uloží tisíce skript

Ještě před nedávnem bylo nutné, aby si s sebou studenti vozili balíky tlustých skript. Tomu udělaly konec čtečky a tablety – váží sotva půl kilogramu, přesto je možné do nich nahrát skripta na celé studium dopředu. „Velkým problémem první generace čteček bylo to, že nešlo poznámky anotovat,“ upozorňuje expert z Alza.cz. „Dnes můžete text zvýrazňovat nebo doplňovat poznámkami a obrázky.“ Nejpokročilejší tablety nabízí dlouhý chod na baterie - vystačí na celý den přednášek.

Koupit
nyní na Alza.cz
Po studiu zábava!

Po studiu zábava!

K životu na koleji patří i zábava. „Přemýšlím, že si koupím auto na dálkové ovládání,“ uvažuje Karel M. „Nebo vrtulník.“ Alza.cz nabízí nejenom modely, hry a hračky, které ukrátí dlouhou chvíli, ale také praktické doplňky, které zpříjemní kolejní život. Na konci semestru při přípravách na zkoušky určitě udělá radost kávovar, křupavý čerstvý toust z toustovače zase jistě přijde k chuti pozdě v noci! Kompletní vybavení pro studenty najdete na stránkách www.alza.cz!

Koupit
nyní na Alza.cz