Tohle ocucávání Martucciho s přítelkyní byl prý jen podvod na novináře.

Tohle ocucávání Martucciho s přítelkyní byl prý jen podvod na novináře. Herminapress

Domenico, to jsi gentleman? Martucci neskutečně sprostě urazil svou exmilenku

Na jedné straně slečna, která v nedělní SuperStar ukázala svůj hrozivý ukňouraný zpěv a nepřekonatelnou touhu se zviditelnit, když se na kameru i před porotou chlubila svým přítelem, známou figurkou, která vždy spolehlivě pobaví národ, na straně druhé exmilenec Ivety Bartošové (✝48) Domenico Martucci (45), jenž by bez slavné blonďaté kontroverzní hvězdy nebyl snad ani vzduch. Dvojička se na kameru milovala, teď se nesnáší. Co o písklavé zpěvačce Evě nyní Martucci pronesl? Nic lichotivého!

Zatímco údajná Domenicova expřítelkyně Eva Feuereislová tvrdí, že Ital má divné sexuální choutky, on se dušuje, že s ní nikdy nechodil a jen jí pomohl zviditelnit se. Pravdou je, že snad všichni u televizních obrazovek kroutili hlavou, proč se mladá dívka chlubí zrovna takovou známostí.

Nyní, po odvysílání druhé části SuperStar, se Martucci znovu navztekal a na svůj sociální profil si napsal krutý odsudek.

„Pozor, přátelé! Ta nechutná žena, co jste viděli v SuperStar, není ani nikdy nebyla moje přítelkyně… Ta „slečna“ začala volat všem novinářům a rozdávat o mně lživé informace a nechutné pomluvy. Nikdy mezi námi nic nebylo. Něco tak arogantního, stupidního a škaredého, jako je ta Eva, jsem v mém životě nikdy nepotkal. Z té holky je mi na zvracení. Za dobrotu na žebrotu,“ uvedl zdrcený „hrábě“, kterého se prý dotklo, že předstíráním vztahu s Feuereislovou chtěl pomoci své bývalé kamarádce, a takhle se mu obě odvděčily.

Proč ale dovolil, aby ho podle jeho slov "něco tak odpudivého" vášnivě líbalo, to se asi nikdy nedozvíme. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků