Alison Pill

Alison Pill Profimedia.cz

Herečka Alison Pill ze seriálu Newsroom na internetu omylem ukázala prsa a fanoušci jásali

13. září 2012 21:21

Více než 16 tisícům lidí, kteří sledují její Twitter, připravila ve středu herečka Alison Pill (26) nečekané překvapení. Na svůj účet totiž poslala fotku, na níž leží s rukou za zády na posteli a je minimálně do půl těla nahá. Vše, co měla na sobě, byly jen černé brýle. Herečka následně snímek stáhla a napsala, že byl poslán omylem, a údajné nedorozumění svedla na technické potíže.

Alison se nakonec fanouškům i omluvila. Ti ale neměli pocit, že by bylo nutné se kát, a množily se vzkazy typu: „Upřímně, nevadilo nám to.“

Herečka známá ze seriálu Newsroom či z filmů Mezi náma holkama, Milk nebo Půlnoc v Paříži přitom mohla mít pořádný malér u svého snoubence, herce Jaye Baruchela (30), kterému možná odvážný snímek chtěla původně zaslat. Ten má ale naštěstí smysl pro humor a pro svou nepříliš technicky zdatnou partnerku i pochopení: „Moje snoubenka je srandovní ňouma. Ty chytré telefony tě jednou dostanou,“ napsal jí na Twitter.

Herec z Tropické bouře Baruchel Alison požádal o ruku v prosinci 2010 poté, co se seznámili během natáčení filmu Goon. Dvojice má v plánu vzít se ve vinicích v Quebecu, jelikož jsou oba původem Kanaďané. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz