Proteinová dieta je hitem celebrit. Vyzkoušejte ji!

15. září 2012 12:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Mluvíte o hubnutí dnes a denně, ale stále se k němu nemůžete odhodlat? Bojíte se, že dietní režim nezvládnete? Že to opět nepůjde podle představ a kila se vás budou držet jako klíště? Pak byste se měli pustit do dietního programu proteinové diety KetoDiet. Je velmi oblíbená, účinná a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.
Proč právě proteinová (bílkovinná) dieta?

Proč právě proteinová (bílkovinná) dieta?

Velkou výhodou proteinové diety KetoDiet je zcela jistě její účinnost a rychlost, která vás bude motivovat. Výsledky na sebe nenechají dlouho čekat (průměrný úbytek je 8kg za první měsíc) a utvrdí vás ve vašem rozhodnutí jednou pro vždy s nadváhou zatočit. Zcela přirozeně a bez chemie. Dalším velkým kladem je utlumený pocit hladu, proto se nemusíte obávat, že budete nervózní, podráždění a že budete mít chuť sníst všechno, na co přijdete, protože jste "na dietě".

Více informací
nyní na KetoDiet.cz
Zbavíte se nadváhy a budete se cítit fit

Zbavíte se nadváhy a budete se cítit fit

Jelikož se dietní program proteinové diety KetoDiet skládá celkem ze 3 jednoduchých kroků, ve kterých konzumujete proteinová jídla KetoDiet, je potřeba zmínit, že cílem není "pouhé" zhubnutí, ale také zdravé tělo a skvělý pocit ze sebe sama. V prvním kroku dochází k rychlé redukci tuků, ve druhém kroku se naučíte správně a pravidelně jíst a ve třetím už si váhu celkem snadno hlídáte sami. Samozřejmou součástí je také zařazení oblíbené pohybové aktivity.

Více informací
nyní na KetoDiet.cz
KetoDiet ELEMENT

KetoDiet ELEMENT

Proteinová dieta KetoDiet ELEMENT je unikátním produktem v boji s nadváhou a zároveň reperezentuje základní řadu celého dietního programu KetoDiet. Proteinový mix v balení ELEMENT plnohodnotně nahrazuje běžná jídla, obsahuje všechny potřebné vitamíny, minerály a obsahuje i tělu prospěšné Omega 3,6 mastné kyseliny.

Více informací
nyní na KetoDiet.cz
KetoDiet ELEMENT CHOCOLATE

KetoDiet ELEMENT CHOCOLATE

Mysleli jste si, že si v průběhu dietního režimu nebudete moct dát nějakou tu laskominu? Neplatí to tak docela. Čokoládová varianta KetoDiet ELEMENT určitě pohladí vaše chuťové buňky.

Více informací
nyní na KetoDiet.cz

Časová osa článků