Markéta Mayerová s dcerou Agátou.

Markéta Mayerová s dcerou Agátou. Michaela Feuereislová

To je kvítek: Mrkněte na nádhernou dceru bývalých televizních hvězd Slávka Boury a Markéty Mayerové

Více slavných rodičů s dětmi jsme už dlouho neviděli. Monika Absolonová (45), která hraje titulní roli v muzikálu Mary Poppins, vyprávěla na každém rohu, jak je úžasný, že neodolal skoro nikdo ze šoubyznysu a na pražskou premiéru rodinného muzikálu dorazil. Nadšené nebyly jen děti, ale také dospěláci, kteří odcházeli s úsměvem na tváři.

Nás překvapila Markéta Mayerová, když nám představila dceru Agátu, kterou má s další bývalou hvězdou televizní zábavy, již bývalým manželem Slávkem Bourou. Jestli se pustí na pole modelingu, bude v ní mít její jmenovkyně Hanychová pořádnou konkurenci. "Zatím se ale věnuje hlavně aerobiku," prozradila Markéta.

Syna Jakuba vzala na premiéru Vendula Svobodová (49) a jindy hyperaktivní Kubík vydržel až do konce téměř tříhodinového představení. Se synem Arturem přišla Leona Machálková (54), s Toníčkem, který už má první oblek, Tereza Kostková (45). Dcery vzali Martin Zounar (54) i Linda Finková. Jen Petr Kolář (54) si od bývalé manželky syny nevyzvedl a místo toho přišel do Divadla Hybernia se svojí milenkou. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků