Tipni a vyhraj nákup zadarmo!

13. září 2012 12:06 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Rozčílení neskrýval obyvatel Prahy 7, který bydlí nedaleko Alza.cz v pražských Holešovicích a byl zvyklý parkovat v místech, která jsou nyní již týden v kuse obsazena. Když se chtěl na důvod parkování zeptat jednoho z řidičů, ten mu v běhu odpověděl: „V Alza.cz se nyní nakupuje zadarmo!“ Podle dostupných zjištění je stejná situace kolem prodejen Alza.cz i v dalších 26 městech v České i Slovenské republice.
Tipni si a vyhraj!

Tipni si a vyhraj!

Jak nakoupit u Alza.cz zadarmo? Je to velice jednoduché! Koupíte si u Alza.cz zboží a při nákupu zvolíte odpověď na tipovací otázku – např.: „Kolik praček prodá Alza.cz za celý příští týden?“ Jeden týden tipujete, následující týden se vyhodnocují výsledky a vybírají vítězové. Není proto možné, aby někdo čekal s odpovědí až na poslední chvíli a měl tak větší šanci než ostatní.

Více
nyní na Alza.cz
Sto šťastlivců již tento týden!

Sto šťastlivců již tento týden!

Po celý týden, kdy probíhá vyhodnocení, mohou všichni tipující sledovat, jak se na www.alza.cz mění počítadlo prodaných kusů a jestli se blíží či vzdalují od svého tipu. Ve chvíli, kdy se počítání uzavře, systém vyhodnotí všechny tipy a určí sto výherců, jejichž odhad byl nejpřesnější. Tito šťastlivci pak obdrží poukázky v hodnotě svého uskutečněného nákupu a další nákup tak mají zdarma!

Více
nyní na Alza.cz
Je na vás, kolik vyhrajete

Je na vás, kolik vyhrajete

Velikost výhry odpovídá přesně objemu původního nákupu. Je tedy zcela na vás, co dostanete zadarmo – zda to bude velká 3D televize, notebook pro děti nebo inkoustová náplň do tiskárny. Také je na vás, zda zvolíte větší nákup a budete hrát jednou, nebo budete kupovat zboží postupně a hrát každý týden.

Více
nyní na Alza.cz
Soutěžíme celé září!

Soutěžíme celé září!

Každý zákazník Alza.cz má naprosto unikátní šanci hrát a vyhrát zadarmo přesně to, co vždycky chtěl. Soutěž totiž probíhá po celé září! Podrobné informace o soutěži najdete na www.alza.cz.

Více
nyní na Alza.cz