Matúš Dzian a Michaela Králiková patří v MasterChefovi k nejatraktivnějším soutěžícím.

Matúš Dzian a Michaela Králiková patří v MasterChefovi k nejatraktivnějším soutěžícím. Foto: Archiv TV Nova

Nejsou to jen ušmudlanci od plotny: Mrkněte na nejvíc sexy fešandy a krasavce ze soutěže MasterChef

11. září 2012 16:10

Dvacítka finalistů kulinářské soutěže MasterChef nepředvede jen své kuchařské umění, ale i šarm a sexappeal.

Mezi amatérskými kuchaři a kuchařkami najdeme spoustu fešáků s ohromujícím charismatem i přitažlivé sexy krásky s ladnými křivkami.

K nejkrásnějším kuchařkám bezesporu patří například šestadvacetiletá Michaela Králiková z Bratislavy, která je momentálně na mateřské dovolené a z fleku by mohla aspirovat i na titul nejkrásnější maminky.

Zdatně jí sekunduje pohledná učitelka angličtiny z Jihoafrické republiky Octavia McKenzie, atraktivní blondýnka Zuzana Podkonická či slovenská novinářka Ivana Sladkovská.

A na své si samozřejmě přijdou také dámy, které můžou obdivovat fešného tmavovlasého krasavce a kondičního trenéra Matúše Dziana z Bratislavy, usměvavého fotografa z Prahy Marka Pavalu či pohledného třicátníka Václava Říhu, který pracuje jako číšník. Zahanbit se jistě nenechá ani ekonom s milým úsměvem a italským temperamentem Matteo Montagni.

Na ty nejpřitažlivější kuchaře a kuchařky, kteří se v pátek v prvním finálovém souboji kulinářské show MasterChef budou muset poprat se středomořskou kuchyní, se podívejte do naší fotogalerie. 

Anna Veškrnová , Super.cz