Jana na kamerových zkouškách. Video: Archiv TV Nova

Hanbářka Jana z Farmy o sobě dává znovu vědět: Takhle nestydatě odhazuje podprsenku a producíruje se před kamerou

11. září 2012 21:53

Jana Kadeřávková, která se do povědomí diváků zapsala svou účastí v reality show Farma, si může do svého profesního životopisu připsat další povolání. K modelce, tanečnici a striptérce přibyla ještě moderátorka. S rétorikou sice bude mít tahle divoká brunetka ještě opravdu dost práce, na druhou stranu tak nějak všichni tušíme, že bezchybný přednes v jejím případě zřejmě nebude to hlavní, čím má diváky zaujmout...

Jelikož nemá Jana nejmenší problém svléknout se a beze studu odhalit své tělo jen v rouše Evině, přijala nabídku na moderování pátečního vydání Red News, které běží na nováckém kanále FANDA. Tam ve své roli odříkává zprávy, ale také postupně svléká vše, co má na sobě.

Že jí shazování svršků půjde jedna radost, divákům předvedla minulý týden, kdy měla premiéru. Zářila však už na kamerových zkouškách. O tom, s jakou ladností umí odhazovat podprsenku, což byl jistě jeden z důvodů, proč byla na tento lechtivý post přijata, se můžete přesvědčit na videu, které pochází ze zmíněné kamerovky. 

Lucie Sieglová , Super.cz