Jana Štěpánková se vrací do Divadla na Vinohradech.

Jana Štěpánková se vrací do Divadla na Vinohradech. Foto: Hermína

Víme první: Jana Štěpánková se po dvanácti letech vrací do Divadla na Vinohradech

12. září 2012 5:55

Herečka Jana Štěpánková (78), kterou si každý pamatuje coby doktorku Královou z Nemocnice na kraji města, chystá společně s dalšími hereckými kolegy velký návrat na prkna Divadla na Vinohradech.

Společně s Danielou Kolářovou, Martou Vančurovou, Gabrielou Vránovou a Ivankou Devátou se objeví v roztomile sentimentální komedii o životě hvězd v zákulisí jevištní slávy To byla moje písnička!.

Jana Štěpánková se však do svého oblíbeného divadla nevrací natrvalo. „Není to stálé angažmá, ale pouze hostování, stejně jako u mých dalších kolegů,“ prozradila Super.cz Štěpánková, která nedávno oslavila 78. narozeniny.

Divadlo na Vinohradech patří k osudovým scénám Jany Štěpánkové. Na jeho prknech působila osmadvacet let. Po smrti svého manžela, režiséra Jaroslava Dudka nebyla Štěpánkové na Vinohradech prodloužena smlouva, a tak od roku 2000 působila zejména ve filmu a v televizi.

Po dlouhých dvanácti letech tak coby hostující členka souboru chystá velký návrat. Těšit se na ni můžeme od 2. listopadu, kdy má komedie To byla moje písnička! premiéru. 

Anna Veškrnová , Super.cz