Monika Marešová si zahrála ve videoklipu. Super.cz

Monika Marešová poprvé jako sexy herečka v novém videoklipu: Bála jsem se ostudy

Manželka Leoše Mareše (46) si poprvé vyzkoušela herectví. Stala se aktérkou videoklipu Nechci se ptát Zdeňka Style Hrubého. A byla z toho dost vyděšená. "Jsem trémistka, nejsem herečka a i teď se bojím sama na sebe podívat. Stydím se a připadá mi to divné," přiznala Super.cz na křtu klipu Monika Marešová (47).

Na nabídku svého kamaráda Zdeňka ale kývla. "Kamarádům se neodmítá a hezky poprosil. Říkala jsem o tom i Leošovi a ten reagoval pozitivně. Říkal, že do toho mám jít, protože každá zkušenost je dobrá," pokračovala Monika. Leoš prý klip ještě neviděl, ale v nejbližší době se na to chystá.

"Když jsme začínali, říkala jsem Zdeňkovi, že když to bude strašné, padne to na jeho triko a bude si za to moct sám," uzavřela Monika. Hodně přítomných modelek ovšem Monice to, že si v klipu zahrála, závidělo. "Pro mě jsou Zdeňkovy písničky největší romantika," svěřila Kateřina Průšová (38). S ní se shodla i Martina Dvořáková. Tereza Zimová a Kateřina Kristelová (42) pro změnu místo hudby vychvalovaly to, jak Zdeněk vaří. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků