Karel Gott jako rapper? Nic není nemožné.

Karel Gott jako rapper? Nic není nemožné. Foto: Facebook Karla Gotta

To vás dostane do kolen: Božský Karel Gott si nasadil kapuci, tmavé brýle a změnil se v drsného rappera

11. září 2012 13:58

Kdo by to byl do Mistra řekl? Mnohonásobný Zlatý a Český slavík Karel Gott (78) opět dokázal, že má velký smysl pro humor a umí si udělat legraci sám ze sebe.

Na sociální síti se pochlubil fotkou, na které se stylizoval do role drsného rappera, že i Rytmus (41) by mohl závidět. Gott si na hlavu nasadil kapuci, vzal si široké sluneční brýle a s typickým gestem zarapoval do objektivu fotoaparátu.

„Melodickou písní nelze všechno říct, rapem se vykecám víc,“ okomentoval vtipnou momentku. Jak vidno, Karel Gott si neustále udržuje potřebný nadhled a blbnout umí jako zamlada.

"Byl to momentální spontánní nápad, když jsem byl ve vláčku na safari, nemá to žádný jiný podtext," prozradil Super.cz Karel Gott.

"Vzepřít se jednou provždy kalendáři a i přes známky času ve své tváři zůstat stále mlád", mu pomáhají jeho čiperné dcerky Charlotte a Nelly Sofie. Malou Charlottku nedávno coby pyšný tatínek doprovodil s celou rodinkou do první třídy.

Fanoušci se však nemusí vůbec bát, Gott žánr rozhodně nemění. V nejbližší době ho čeká nášup pracovních povinností a už brzy spatří světlo světa jeho nové album Dotek lásky. V říjnu pak Gott odstartuje velkolepé podzimní turné. 

Anna Veškrnová , Super.cz